1. Мінімальна шкода здоров’ю

Ця, мабуть, найістотніша її перевага, оскільки для кожної людини здоров’я є однією з головних цінностей в житті.

«Але шкода все одно існує, хоч і мінімальний« – скажуть деякі скептики. Ну та, а як ви хотіли? Нікотин, присутній в рідині для електронних сигарет, – залишився все тією ж отрутою. Хоча в рідині використовується і очищений нікотин, але він все так само є сильнодіючим нейротоксином, який ніяк не може бути нешкідливий для живого організму.

Але є можливість використати електронні сигарети взагалі без шкоди для здоров’я – тобто, парити безникотинові рідини. Продуктом такого ширяння буде просто ароматна безникотиновий пара, яка на 100% безпечна.

Проте, навіть якщо парильник використовує нікотинову рідину, хімічний склад пари, що виробляється, кардинально відрізняється від складу тютюнового диму.

Мало хто з курців тютюнових сигарет знає, який смертельний коктейль отруйних речовин вони вдихають при палінні. Нікотин – це усього лише тисячна частина тютюнового диму. А усе інше це: формальдегід, бензол, Бутан, аміак, ацетон, ціаністий водень, метан, полоній, миш’як, свинець, хром, нікель, кадмій, чадний газ і так далі. Всього біля 4000 небезпечних компонентів.

2. Не заборонена антитютюновим законом

Як ви знаєте, на території Росії ще з 2013 г діє антитютюновий закон. Сьогодні тютюнові сигарети заборонено палити практично в усіх громадських місцях – в приміщеннях, а також у безпосередній близькості від них. У деяких установах, закладах відведені спеціальні зони для паління. Наприклад, відкриті тераси у барах, ресторанах.

Так от, хочемо вас обрадувати, що усе це не торкається користувачів е-сигарет. Електронні парогенератори не розцінюються, як тютюнові вироби, а тому їх можна парити у будь-якому місці, навіть в приміщенні.

Детально це питання ми розглядали в минулій статті чи «Існує в Росії заборона на паління електронних сигарет»?. Якщо вам цікаво, можете кликнути на назву статті і ознайомитися з нею.

Єдине, що вас може зупинити парити в публічних місцях, у тому числі і на роботі – це нерозуміння і недовіра з боку оточення. Не усі знають, що таке електронні сигарети і тим більше не усі знають, що вони безпечні для навколишніх людей.

Тому варто дотримуватися деякого етикету в цьому питанні і об’єктивно оцінювати ситуації, коли можна, а коли ні. А щоб уникнути конфліктів, краще все-таки спочатку запитувати дозволи і при цьому обов’язково пояснювати, що ви робите.

Наприклад, якщо продавець в якому-небудь магазині при спілкуванні з покупцями одночасно паритиме, це, в першу чергу, може не сподобатися самим покупцям, ну і директорові магазину, звичайно, теж.

3. Фінансово вигідніша

Тепер настала черга розглянути фінансове питання, яке теж важливий. Багато хто думає, що електронні сигарети обійдуться ним ще дорожче, ніж тютюнові. Так, з першого погляду може здатися, що це так. Особливо якщо порівнювати ціни однієї е-сигарети(не одноразовою) і однієї пачки тютюнових сигарет.

Але не забувайте, що електронною е-сигаретой ви користуватиметеся не менше року, а може і усі 2 роки. А її вартість може окупитися за 2-3 місяці.

4. Пожежобезпека

Усі знають, що паління вбиває. І іноді вбиває дуже швидко. За статистикою близько 60% пожеж в житлових будинках трапляються із-за необережного паління, причому більшість з них в стані алкогольного сп’яніння.

Звичайно, особисто до вас це може не відноситися. Але така проблема, як підпалини або навіть пропалені місця на одязі і інших речах, швидше за все, знайома багатьом.

При користуванні електронною сигаретою нічого подібного статися не може. Вона працює від акумулятора, що перезаряджається, і ніякого відкритого вогню. До того ж багато моделей забезпечені захистом від короткого замикання, від перегрівання і від перезаряду.

Висновок

Як ви напевно вже зрозуміли, переваги електронних сигарет залишають тютюнові аналоги далеко позаду. Їх навіть не варто порівнювати, тому як у тютюну немає взагалі ніяких переваг. Але ми їх порівняли, щоб ви побачили різницю і зробили для себе правильний вибір.