А ви знаєте як з’явилися перші електронні сигарети ?

На сьогодні електронні сигарети отримали широке поширення в Росії. Вони стали одним з найсильніших конкурентів для світових тютюнових брендів.

Винахідником електронної сигарети є учений-фармацевт з Китаю Хон Лице.

Його підштовхнула до винаходу сигарет смерть від раку легенів свого батька, який не дивлячись на страшний діагноз так ніколи і не зміг розлучитися із згубною звичкою. Після похоронів батька Хон Лице пообіцяло собі кинути палити.  Йому далося це дуже нелегко, оскільки він був завзятим курцем і викурював дві пачки сигарет в день. Ці мотивації: смерть батька і також страждання самого Хон Лице від спроб кинути палити і стали основою для задумки нового пристрою.

У 2003 році його винахід був названий електронна сигарета. Спочатку виріб не позиціонувався як вірний спосіб кинути палити. Заявлено було лише те, що дим електронної сигарети є здоровішою альтернативою диму звичайної.

Проте через деякий час було визнано і лікувальна властивість електронної сигарети, яка здатна допомогти людині позбавитися від нікотинової залежності. Перехід на е-курение не викликає психологічного стресу, як жуйка або нікотиновий пластир, тому що фактично людина не відмовляється від самого процесу.

У 2005 році електронні сигарети завоювали ринок Китаю. А в 2008 році в Росії з’явився перший інтернет-магазин з продажу електронних сигарет.

  • Друга Частина Матеріалів