На сьогодні про електронні сигарети не чув, напевно, тільки глуха або зовсім віддалена від сучасної цивілізації людина. І практично в усіх онлайн-джерелах інформації про ці електронні пристрої написано, що електронна сигарета допомагає кинути палити. Але чи так це насправді?

Усі ми знаємо, до чого призводить паління. І у багатьох що бажають покінчити з цією згубною звичкою все частіше в голові виникає питання: чи «Дійсно можна кинути палити за допомогою електронної сигарети? Чи усі ці твердження тільки заради реклами і не варто міняти шило на мило»?. Признайтеся, ви свого часу теж ставили таке питання?

Що є паління?

Давайте розглянемо, що є паління? Це – нікотинова залежність; отруєння організму окрім нікотину ще і всякими шкідливими смолами і канцерогенами, що призводить до важких захворювань; це тактильно-візуальні відчуття – коли ви підносите сигарету до рота, спостерігаєте за димом, що видихається; а також почуття «горлового спазму».

Якщо ви в спробі кинути палити почнете користуватися нікотиновими пластирами або жуйкою, щоб заповнити потребу в нікотині, то, швидше за все, вас все одно тягнутиме взятися за сигаретку, з’явиться дискомфорт. Тому що вам бракуватиме інших складових паління.

А перейшовши на електронні сигарети, з вами залишаться усі звичні складові, але не триватиме отруєння організму шкідливими смолами, чадним газом, синільною кислотою, різними канцерогенами,  що всі разом небезпечніше сам нікотин.

Тобто вам буде простіший і легше відмовитися від звичайних сигарет саме за допомогою електронних, не буде того тяжкого стану. Хоча спочатку до них теж треба буде звикнути.

Причому користуючись е-сигаретами можна поступово знижувати дозу нікотину, переходячи на рідині з його пониженим вмістом, а згодом повністю перейти на безникотинові.