Купуючи сигарету Joye eGo – T, варто пам’ятати, що картомайзер – це передусім витратний елемент, який після певного часу обов’язково слід замінити на знову придбаний екземпляр.

Те, на скільки досить танкомайзера саме вам, і чи буде він давати так званий гар, залежить від таких чинників, як інтенсивність паління і правильність його експлуатації.

Завзятим курцям знайомо не з чуток відчуття гару у роті у момент затягування при певних обставинах паління. У своїх колах такий неприємний момент ще називається «гарри» або «До нас прийшов Гаррі», що як відомо одне і те ж. Найчастіше таке відчуття виникає тоді, коли закінчилася уся рідина, що знаходиться в картомайзере. При цьому відбувається наступна картина: картомайзер не отримує необхідної кількості рідини, яку треба випаровувати в процесі затягування, просто напросто пересихаючи. У такому разі смак пари вже не той, від якого ми отримуємо задоволення, а має жахливий палений відтінок. Щоб не зіткнутися з подібною ситуацією, вчасно заправляйте сигарету і завжди майте у своєму арсеналі достатню кількість заправної рідини. Зверніть увагу, що заправляти картомайзер треба до певного рівня. Інакше, недозаправка пристрою також може бути причиною до «приходу Гаррі».

Варто врахувати, що трапляються ситуації, коли рідини в електронній сигареті цілком достатня кількість, а картомайзер все одно пересихає. Тут справа, швидше за все в наповнювачі. Саме те, що він не встиг просочитися як слід рідиною для електронних сигарет, і привело до пересихання картомайзера. Вибираючи наповнювача, намагайтеся врахувати цей нюанс і віддайте перевагу тим моделям, які в короткий проміжок часу просочуються повністю рідиною і не доставляють клопоту.

На пересихання картомайзера робить вплив і такий суто індивідуальний чинник, як швидкість паління. Якщо ви затягуватиметеся аж надто швидко, картомайзер просто не устигатиме просочуватися заправною рідиною. І як наслідок замість бажаної «пари», ви отримаєте той самий гар, який усіма силами намагаєтеся уникнути. Висновок – намагайтеся палити не занадто швидко, а ще краще, смакуйте повільно: і пари більше, і смак приємніший.

Гар утворюється і тоді, коли якість і склад рідини для електронного паління вибрані неправильно або не відповідає заявленим параметрам. Ці чинники більшою мірою роблять вплив саме на картомайзери, чим на атомайзери. Тому, купуючи електронну сигарету eGo – T, варто звертати увагу на якість заправної рідини. Щоб уникнути подібного неприємного ефекту гару у роті, вибирайте рідину тільки перевірених виробників, що зарекомендували себе.

Щоб не зіткнутися з проблемою виникнення «гарри», уникайте рідини з високим вмістом гліцерину. Така субстанція в’язкіша. Крім того, що вона набагато повільніше просочує наповнювача, так ще і схильна до більшого горіння, ніж рідина, що не містить гліцерин, за одних і тих же умов експлуатації.

Як показав досвід використання різноманітних картомайзеров, не варто робити свій вибір на користь подібних пристроїв з низьким опором. В цьому випадку вірогідність появи гару у декілька разів збільшується.

Якщо ви все ж спочатку придбали низькоомний картомайзер(2,4-2,6 ома), а вже потім прочитали цю статтю, рекомендуємо зробити наступне:

Розберіть картомайзер так, як ніби зібралися його промивати;

Підрізайте місця на місці входу гніту;

При встановлення заглушки на місцеположення обернете увагу, щоб гніт потрапив в призначені для нього вирізи. Інакше краї заглушки пережиматимуть гніт.

Якщо ви усі зробили правильно, силікон стане пережимати гніт значно менше, а зона нагріву набагато краще забезпечуватиметься спеціальною рідиною для заправки е-сигарет.

І, нарешті, якщо усі вищеперелічені чинники виникнення «гарри» ви для себе виключили, швидше за все у картомайзера просто збіг термін експлуатації. Він вже не справляється з відведеною йому функцією як слід, з’являється смак від продуктів горіння, а утворення пари навпаки ні з того ні з сього різко скорочується. В цьому випадку єдине правильне рішення – замінити картомайзер на новий, цілком імовірно і досконаліший в технічному плані.