Ці сигарети під ТМ JoyeTech  не менш популярні, чим Joye 510, проте вже сучасніші і функціональні. Акумулятора вистачає значно довше, і танк-картриджи(картріджи без наповнювача) можуть заправлятися на 1,1 мл заправної рідини. eGo  – одна з перших моделей, в якій почали використати низькоомні атомайзери, що виробляють більше виділення густої пари і широку гамму відчуттів(більше насичений смак).

У Звичайних eGo міст з метапени, в який упирається синтепон(просочений рідиною і змочуваний метапену моста). З метапени моста рідина для електронних сигарет подається в метапену атомайзера, звідки і поступає на гніт.

У eGgo T моста немає.  Його замінює спеціальна товста голка. Картрідж eGo – T не має синтепона, його повністю заповнює рідина. Синтепон в eGo  краще утримує рідину, знижуючи вірогідність протікання, але може і підгоріти на мосту при інтенсивному палінні.

eGgo T не підгорають(на PG рідини), проте з часом виконаний голкою отвір розбовтується і починає підтікати. До того ж голка танка гірше віддає рідину на спіраль, а значить ви отримуєте менше пара і смаку.