Fresh

Електронні сигарети Fresh – один з найпопулярніших брендів електронних сигарет у всьому світі. Окрім високої якості і надійності, споживачів, що отримали визнання, широко представлена лінійка продукції задовольнить найвимогливіший смак різноманітністю моделей і забарвлень. Відмітною особливістю електронних сигарет фреш є спеціальна «пачка» зі вбудованим акумулятором, який здатний працювати без заряджання до п’яти днів.

Купити електронні сигарети fresh можна на сайті он-лайн магазину «Никомаркет», де існує воістину королівська різноманітність відповідної продукції для прихильників тютюну і, в той же час, здорового способу життя. Об’єднуючи в собі, здавалося б, такі парадоксальні речі, електронна сигарета дає можливість «убити двох зайців одним пострілом». Тому, якщо ви замислюєтеся про власне здоров’я, але не хочете позбавляти себе насолоди улюбленою звичкою, то варто купити електронну сигарету fresh, щоб порадувати себе і близьких цим дивовижним компромісом.

Gamucci

Gamucci – зареєстрована англійська торгова марка, що є одним з першопроходців у сфері виробництва електронних сигарет. Традиційна англійська елегантність, надійність і стиль характеризують продукцію цієї компанії. Творці бренду «електронні сигарети Gamucci» справедливо вважали, що у зв’язку з антитютюновою пропагандою електронні сигарети отримають велике поширення, в першу чергу, саме в Європі і Сполучених Штатах. Проте їх затребуваність переросла межі, і тепер електронна сигарета гамуччи є одним з марок-фаворитів у всьому світі, у тому числі, і в Росії.

Популярність пояснюється досить-таки просто. Високий рівень якості продукції у поєднанні з її візуальною ефектністю і стильним дизайном забезпечують стабільний попит на неї з боку споживачів. Електронна сигарета Gamucci є одним з лідерів продажів на вітчизняному ринку у своїй ціновій категорії. Завдяки привабливій вартості, електронні сигарети гамучи мають додатковий чинник переваги, що говорить на користь саме цієї марки сигарет.