Сигарети для тих, хто палить багато і часто, має великий стаж паління.

Найбільш яскраві представники: eGo, Mega eGo, eGo – T, eGo – T 2 Tank System, Joye eGo- З, TURBO vGo, KGO і інші «е-гого», курці їх ласкаво називають – «яги», «яГа».
Трубка. Для поціновувачів.

Електронні трубки дуже схожі на своїх класичних побратимів. Вони дозволяють вам не лише отримати задоволення від паління, але і підкреслити свій стиль. Власне, тим, хто розуміє толк в трубках, і пояснювати нічого не треба.
Е-трубки мають таку саму конструкцію, як і е-сигарети : батарея, атомайзер, картрідж і мундштук. Велика місткість акумулятора(900 mAh) дозволяє використати пристрій досить довгий час без заряджання, місткий картрідж не вимагає частої заправки. Трубки можуть бути виконані з різних матеріалів – як натуральних і дорогих, так і більше бюджетних. Вибирати вам.

Найбільш яскраві представники: IMERIUM e – pipe, SLB 601, Ruyan Rosewood модель 2012 року.

Режим паління : Для тих, хто любить і цінує трубки.
Ради новачкам в електронному палінні:
Акумулятори е-сигарет можуть бути автоматичні і ручні(механічні, з кнопкою). Автоматичні не дозволяють управляти глибиною і тривалістю затягувань, вони розряджаються швидше. Кнопковий акумулятор більше практичний і надійний.
Атомайзери – витратний матеріал. Ці пристрої працюють під великим навантаженням, тому часто виходять з ладу. Завжди слід мати під рукою запасні атомайзери.
Не робіть занадто довгі затягування щоб уникнути перегрівання атомайзера і виходу його з ладу. Затягування мають бути спокійними, не глибокими, а час між ними більший, щоб спіраль в атомайзере устигала остигнути.
Визначити фортецю рідини, яка вам підійде, можна тільки досвідченим шляхом. Купіть рідини різної фортеці, а також не ароматизовану рідину з нульовим змістом нікотину. Занадто міцні рідини ви зможете розбавляти «нулевкой».
Якщо ви палили суперлегкі сигарети, то, швидше за все, вам не підійдуть рідини міцніше 12 мг.
Не чекайте від тютюнових рідин максимальної схожості з оригіналом. Повної аналогії добитися доки ще нікому не вдалося.
Новий акумулятор слід заряджати перші двічі по 8 годин. Подальша зарядка займатиме 2-3 години
Перед палінням нового атомайзера слід змочити його спіраль. Для цього треба зняти картрідж і накапати 2-3 краплі рідини безпосередньо в атомайзер.
Вибираючи між повноцінним і міні-набором, пам’ятайте, що в другому випадку у вас буде тільки один акумулятор, тобто ви не зможете використати сигарету, поки він заряджається.
Для заправки більшості картомайзеров знадобиться шприц з голкою.
Якщо рідина від електронної сигарети потрапила вам в рот, не варто панікувати – в малих кількостях вона не шкідлива.
Електронну сигарету кинути набагато реальніше. Наприклад, шляхом зниження нікотину до нуля. Багато е-курильщики відмічали, що у них в якийсь момент настає фаза «награвся», коли пропадає гостре бажання прикладатися кожного разу до е-сиге, не викликає почуття паніки довга вимушена відсутність сигарети під рукою.
При купівлі електронної сигарети не слід і забувати про гарантію. Чим менше гарантії, тим менше виробника упевнений в терміні служби обслуговуючого елементу або пристрою в цілому. Якщо продавець дає Вам гарантію на рік, то він упевнений у своєму товарі, що з ним нічого не станеться в цей період. Але, а якщо і станеться, то гарантія на рік все одно куди краще, ніж гарантія на місяць.