Картрідж – один з основних компонентів електронної сигарети. Невід’ємна частина і, можна сказати, джерело смаку цього електронного пристрою. Саме за допомогою картріджа ми отримуємо запах кави, м’яти і інших улюблених ароматів, той чудовий післясмак, який допомагає легше перенести відмову від звичайних сигарет.

У нашому магазині представлені близько шістдесяти смаків – кава, м’ята, фрукти, ягоди, а також традиційний тютюновий аромат.

Для того, щоб купити картріджи для електронних сигарет в нашому інтернет-магазині, необхідно вибрати потрібну товарну позицію і оформити замовлення. Доставка вибраних картріджів буде зроблена в найкоротші терміни.

Змінні картріджи для електронних сигарет
При виборі такої категорії товару як картрідж для електронної сигарети слід враховувати декілька важливих параметрів, які значно впливають на процес паління. Купівля того або іншого картріджа, в першу чергу, залежить від типу вашої електронної сигарети. Для різних марок існують відповідні змінні картріджи для електронних сигарет, відповідні як за розміром, так і по функціональних можливостях. Важливим чинником при виборі картріджа є наявність в нім пропорцій нікотину. Нині випускається декілька типів картріджів з різним його змістом.

У нашому асортименті ви знайдете як картріджи з високими дозами нікотину, яке відповідає його наявності в звичайних міцних сигаретах, до картріджів з повною відсутністю нікотину. Такі картріджи подарують вам цілу гамму смакових відчуттів без яких-небудь наслідків для організму.

Стандартний набір складається з п’яти змінних картріджів для електронних сигарет. Залежно від виробника, якісних характеристик і інших критеріїв, картріджи відрізняються за своєю вартістю. Як правило, робота одного стандартного картріджа для електронних сигарет відповідає двадцяти традиційним сигаретам.

Дуже важливо правильно встановити картрідж в електронній сигареті, оскільки від цього залежить повноцінне функціонування усього пристрою. Якщо картрідж встановлений неправильно, навіть при сильному затягуванні пар з сигарети буде дуже слабким або ж бути відсутнім взагалі.

Ми раді повідомити, що в нашому каталозі ви завжди можете вибрати одні з найпопулярніших картріджів – картріджи для електронних сигарет ego – які вже зарекомендували себе на ринку як якісний і доступний спосіб отримати максимальне задоволення від процесу паління.

Також в нашому асортименті широко представлені картріджи для електронних сигарет fresh різних видів і картріджи для електронних сигарет vogue, один картрідж відповідає в середньому двадцяти – двадцяти п’яти звичайним сигаретам. Усі картріджи мають певний термін придатності, після закінчення якого їх використання для паління може бути небезпечним. У нашому каталозі представлені тільки свіжі картріджи. Усі представлені товари мають індивідуальну упаковку, що захищає від попадання вологи і інших рідин, які можуть пошкодити поверхню картріджів.