Ви вирішили кинути палити. Залишивши позаду невдалі вольові спроби і до дір зачитаного Алана Карра, ви звернули увагу на електронні сигарети.

Хороша новина – більшість з тих, кому сподобалося електронне паління, з легкістю відмовилися від традиційних сигарет. Проте будь-який новачок стикається з величезним вибором профільних електронних пристроїв, які розрізняються на вигляд, розмірам, технічним характеристикам і ціні. Не дивно заплутатися, наробити помилок і розчаруватися в е-курении, так толком його і не почавши. Ми допоможемо вам підібрати електронну сигарету, з якою ви почуватимете себе максимально комфортно.
Сама суть ширяння

Медики стверджують, що фізична залежність від паління не триває нескінченно. Вона зникає впродовж 48-72 годин після останньої сигарети. Надалі доводитися боротися не з фізичною, а з психологічною залежністю. Чим зайняти руки, які так і тягнуться до сигарети? Як не затягнутися за уранішньою чашкою ароматної кави? Ось тут-то і може прийти на допомогу електронна сигарета – кращий імітатор процесу тютюнокуріння.
Будь-яка електронна сигарета складається з трьох частин. Перша – це облаштування подання електрики, акумулятор. Друга – пристрій для генерації пари, атомайзер. Усередині нього знаходиться ніхромова спіраль, яка раскаляясь, випаровує рідину, що підступає до неї. Пара, що виникає від цього, ми і вдихаємо. Третя частина – пристрій для подання рідини в атомайзер, картрідж. Залежно від конструкції сигарети, усередині картріджа можна виявити або порожній резервуар, куди слід наливати рідину, або наповнювача, якого треба просочувати рідиною. Атомайзер підключається до акумулятора, згори на атомайзер надівається картрідж – все, сигарета готова до використання.
Як ви вже зрозуміли, важливу роль в процесі також грають рідини. Власне без них ніякого електронного паління не вийде. Рідини для е-сиг мають різні смакові аромати, які роблять процес відмови від паління приємнішим. Вони також розрізняються за змістом нікотину: 0 мг/мл – безникотиновая рідина, 3 мг/мл – дуже слабкий зміст нікотину, 6 мг/мл – слабкий зміст нікотину, 12 мг/мл – середній зміст нікотину, 18 мг/мл – високий вміст нікотину, 24 мг/мл – екстра високий вміст нікотину.