O2

Електронні сигарети О2 – один з лідерів продажів на території Росії. Висока популярність цього бренду пояснюється гідною якістю, стильним дизайном і доступними цінами на продукцію «О2». Ставлячи основною задачею безпека і нешкідливість для здоров’я, розробники електронних сигарет О2 також врахували усі вимоги до різноманітності і стилю, які диктує сучасний ритм життя. Тому, віддаючи перевагу цій марці, споживач гарантовано вибирає тільки найкраще для свого здоров’я і власного іміджу.

Тих, хто досі вважає, що паління – безапеляційно згубно впливає на здоров’я самого курця і людей, що оточують його, можна з легкістю переконати в зворотному, продемонструвавши технологічне досягнення в області виробництва електронних сигарет. Ним є електронна сигарета О2 ultra, що також випускається під брендовим ім’ям цього відомого світового виробника. Ця розробка спростовує застарілу точку зору про те, що задоволення від паління обов’язково шкодить. Спробуйте – і переконаєтеся самі у безпеці і чистоті насолоди ароматами і смаками!

Електронні сигарети Breeze

Електронні сигарети Breeze – по мимо високо якості продукції, одні з перших придумали воістину подарункову упаковку для своїх електронних сигарет. Але на цьому нестандартний підхід компанії Breeze не вичерпався, а саме в упаковці представлені не 4-5 картріджів як у усіх виробників електронних сигарет, а 6 картріджів причому різних смаків, що б людина могла визначитися у своїх перевагах. У наборах до електронних сигарет Breeze 901 і Breeze 801 йдуть розкішні портсигари з символікою компанії.