Рідина для заправки картріджів електронних сигарет – це відмінний спосіб, не зменшуючи інтенсивності паління істотно економити на витратних матеріалах. Розпочнемо з невеликого лікнепу, електронна сигарета складається з трьох частин: акумулятор, атомайзер(парогенератор) і картрідж просочений спеціальною рідиною:

-Акумулятор – здійснює підживлення атомайзера і світлодіода(як правило червоного кольору), який емітує горіння тютюну.

-Атомайзер(парогенератор) – за допомогою акумулятора робить пару, що також напрямлено на максимальну подібність з процесу паління.

-Картрідж – це смакове «серце» електронної сигарети, яке робить відмову від звичайних сигарет м’якшою і безболісною. Залежно від Ваших переваг в нашому інтернет магазині можете придбати рідини для заправки картріджів електронних сигарет із смаками тропічних фруктів, кави, м’яти і звичайно із смаком сигарет. Він складається із спеціальних матеріалів просочених рідиною(олія) для заправки електронних сигарет, і що утримують її в собі.
Рідина для заправки – економить гроші!

Як визначити, що картрідж закінчився? Як тільки Ви помічаєте зменшення пари, що виділяється, і смакових відчуттів при тій же інтенсивності паління, це говорить про те що картрідж порожній або якщо виражатися точніше за суху. Тривале використання електронної сигарети в такому режимі небажано. Бо це порівняй електричному чайнику, який включили не наливання в нього води. Зрозуміло, він згорить, теж саме, може статися з атомайзером(парогенератором), якщо використати сухий картрідж. Один картрідж є еквівалентом 16-19 звичайних сигарет, практично цілою сигаретою пачці. Якщо врахувати, що середня вартість одній упаковці картріджів, в якій 5 штук складає 250рублей. Шляхом елементарних математичних обчислень ми приходимо до того, що вартість одного картріджа 50 рублів. Погодьтеся, що це не набагато дорожче, а у більшості випадків і дешевше, ніж купівля звичайних сигарет. Вартість рідини для заправки електронних сигарет від 350 рублів. Адже її використання набагато економічніше, ніж постійна зміна картріджів. Як показує практика, одного 15 мл флакона хапає на місяць. Продовжуючи логічний ланцюжок – в місяці в середньому 30 днів, курець за день знову ж таки в середньому викурює 1 пачку вартістю 50 рублів. Отримуємо 30*50=1500 рублів в місяць, у такому разі економія складе 1150 рублів в місяць. Так само можна розрахувати термін окупності електронної сигарети.Резюмуючи все вище сказане, використовуючи рідину(наповнювач) для заправки електронних сигарет, можна щомісячно економити більше тисячі рублів, і це не говорячи про те, що відмова від звичайних сигарет сприятливо позначиться на вашому здоров’ї, а це ніякими грошима не виміряти. Тисячі людей по всьому світу вже відмовилися від цієї згубної звички – паління.

Купити рідину для електронних сигарет в Магазині Никомаркет.