«Ritchy« – один з провідних виробників електронних сигарет, які отримали особливе поширення і визнання на території Росії. Відмітною особливістю електронних сигарет ritchy є якісна комплектація, широкий вибір моделей сигарет і змінних картріджів до них. Різноманітність смаків задовольнить кожного покупця, а збереження тактильних відчуттів, суті самого ритуалу паління у поєднанні з безпекою для здоров’я – гарантія оптимального вибору.

Купити електронні сигарети ritchy можна в он-лайн магазині «Никомаркет», де представлений широкий ряд продукції цього відомого торгового бренду. Також тут є можливість придбати портсигари, змінні картріджи і різноманітні аксесуари для інших марок, у тому числі, для електронних сигарет ritchy vintage.

Електронні сигарети rich порівняно недавно з’явилися на російському ринку, але вже завоювали особливу любов серед людей, що палять. Компактність, зручність, своєрідний, оригінальний стиль відрізняють електронні сигарети рич від більшості інших популярних марок. Безумовно, серед відомих імен виробників пристроїв для альтернативного паління, саме цей бренд здобув славу одного з самих шанованих.

Незалежно, від того, де ви знаходитеся – в салоні літака, в потягу, в залі ресторану або бару, у будь-якому місці, де не можна палити, тому що це наносить дискомфорт і шкоду іншим людям – ці заборони не поширюються на тих, хто хоче отримати задоволення і насолоду від паління електронних сигарет. Свобода вибору визначається тільки вами, а не вимушеними правилами, які диктує соціум і поведінка, що оточує норми. Електронні сигарети ричи дарують можливість відчути себе вище за стандарти і заборони, викинувши з голови необхідність думати про тих, що сковують свободу умовностях. З їх допомогою шкідлива звичка в самій своїй суті перестає бути такою для вас. І, окрім іншого, не доставляє ніякої прикрої незручності близьким людям, та і що усім, що оточує.