Joyetech Ego – C Джойтек ЕГо-С – третє покоління популярного продукту серії Joye Ego всесвітньо відомого виробника електронних сигарет – фірми Joyetech.

Рік тому знаменита танкова система Ego – T(Tank System) викликала справжній фурор на ринку електронних сигарет, і ось тепер Joyetech(Joye) випускає радикально новий і усовершенственний продукт, який обіцяє бути не менш інноваційним і революційним, чим його попередник.

Головна особливість електронної сигарети Ego – C полягає в тому, що атомайзери тепер мають змінний нагрівальний модуль. Атомайзер є повністю розбірним, складається з трьох частин: конуса, основи і змінного патрона. Завдяки цьому можна найефективніше використати і обслуговувати атомайзер, проводити швидку заміну, витратній частині, що вийшла з ладу. Раніше атомайзер, що відпрацював, підлягав утилізації, тепер Вам досить замінити нагрівальний модуль, щоб знову насолоджуватися палінням. Змінний патрон витягається з атомайзера легко і швидко – ця процедура доступна для усіх без виключення і не вимагає спеціальних інструментів.

Фотографії відео огляд Ego – C(СКОРО)

З Joye Ego – C не треба носити в кишенях цілий арсенал атомайзеров, досить декілька змінних патронів, які коштують дешевше і дозволяють не лише вмить повернути в лад атомайзер, що відпрацював, але і, наприклад, здійснювати швидку зміну смаків : для кожної улюбленої рідини – свій патрон.

Крім того, нова система полегшує процес очищення нагрівального елементу атомайзера  – спіралі. При ширянні спіраль забруднюється, на ній з’являється нагар, який слід час від часу видаляти. У Ego – T спіраль була прихована, процедура очищення проводилася наосліп або ультразвуком(що може дозволити собі не кожного), тому не завжди вдавалося досягти потрібного ефекту. У відкритій системі Ego – C така проблема відсутня. У споживача є більше можливостей для обслуговування атомайзера, що, у свою чергу, призводить до збільшення терміну його служби, дозволяє довгий час насолоджуватися чистим смаком рідин для заправки електронних сигарет і великою кількістю пари.

Інженери Joyetech велику увагу приділили новому акумулятору. У акумуляторах Ego – C збережені основні переваги попередника – потужність, що дозволяє довгий час працювати без зарядки, забезпечуючи приблизно 800 затягувань в день, а також можливість відключення і включення батареї після п’ятикратного натиснення кнопки, завдяки чому електронну сигарету можна без побоювання носити в кишені. Акумулятори Ego – C оснащені абсолютно новою функцією – світловою індикацією зарядки батареї. Коли рівень заряду акумулятора складає більше 50%, індикатор батареї світиться білим світом, коли рівень заряду знаходиться в межах 10% – 50% – блакитним, у той момент, коли заряд опускається нижче 10%, колір міняється на синій. Користувач завжди буде інформованим відносно зарядки його батареї. Випадки, коли Ви виходите з будинку з акумулятором, який розрядиться вже після декількох затягувань, виключені. Це робить процес паління комфортнішим.

Joye Ego – C – сучасний і інноваційний продукт, який, поза сумнівом, стане одним з лідерів ринку електронних сигарет. До цього у нього є усі передумови.

У продажу ЕГо-С з’явиться вже найближчим часом.