Електронні сигарети Tianrei Elips мають незвичайний дизайн – плеската, овальна форма, витонченість ліній. Сьогодні на ринку, де панує циліндрична форма, вони виглядає несподівано свіжо, оригінально і досить привабливо.

Між тим, такий плоский дизайн, окрім естетичної цінності, несе в собі ще і практичне значення. Ця електронна сигарета, завдяки своїй формі, не скотиться з рівної поверхні, її зручно носити в кишені або сумочці. Elips однаково добре виглядає в чоловічій і жіночій руці. Soft touch покриття надзвичайно приємно на дотик, при цьому на нім не залишається слідів від пальців рук. З таким девайсом не соромно з’явиться на публіці.

Tianrei Elips є танковою системою(Tank System), що здобула популярність серед е-курильщиков, що довела своє право на існування. Рідина в такій системі поступає на нагрівальний елемент безпосередньо з танкового резервуару, тут відсутні синтепонові або які-небудь інші наповнювачі. Спіраль змочується практично у безперебійному режимі, що дозволять більш повно розкрити смак рідин дя заправки електронних сигарет, отримати максимум пара і приємних відчуттів від ширяння. Сигарети з танк-системой легше тягнуться, прозорий резервуар дозволяє візуально визначити кількість рідини в картріджі. При такому підході виключені як переливання рідини, так і робота атомайзера насухо, що у свою чергу збільшує термін його служби.

Сьогодні на ринку сформувався новий тренд – випускати атомайзери електронних сигарет розбірними, щоб споживач отримав доступ до більшості елементів для полегшення обслуговування е-сиги. Elips тут не є виключенням. Атомайзер складається з трьох складових частин: нагрівальної бази, прозорого танк-картриджа і кришки-мундштука, що повністю закриває картрідж. З нагрівальної бази легко витягається дзьоб, відкриваючи доступ до спіралі. Це дає можливість обслуговувати атомайзер і чистити його при необхідності.

Картрідж в Elips досить місткий – об’єм 1.3 мл Його заправка не представляє особливої праці – досить відкрити кришку, під якою виявляється широкий отвір. Заправка не має на увазі обов’язкового використання флаконів з дозатором, шприцов або інших додаткових пристосувань. У Elips більше продумано виконаний мундштук, його конструкція перешкоджає щедрому скупченню конденсату, який, при занадто активному стилі ширянні, нерідко потрапляє в рот курця.

Tianrei Elips має акумулятор місткістю 350 mAh. Батарея не занадто потужна, втім, цей недолік з лишком компенсується наявністю функції passthrough(пасстру), завдяки якій можна парити і заряджати сигарету одночасно, не відходячи від комп’ютера. Ті, хто проводить багато часу за ПК, належним чином оцінять цю можливість. Використовуючи passthrough, курець отримує завжди густу щедру пару і стабільний тротхит, в даному випадку не відбувається його послаблення, у зв’язку з поступовою розрядкою батарей. Акумулятор постійно живиться від USB, завжди залишається зарядженим.

У комплекті Elips поставляється два акумулятори. Один з них можна тримати підключеним до комп’ютера, іншій використати як «виносний», вуличний варіант.

На цьому достоїнства акумуляторів Elips не вичерпуються. Приємне враження залишає кнопка батареї – вона злегка втоплена в корпус, тому виключаються мимовільні натиснення. Плюс до цього акумулятор забезпечений функцією автоматичної блокування і розблокування після 3-кратного натиснення кнопки.

Достоїнства

Сигарета дає багато смаку і велику кількість пари, так званий тротхит  – на пристойному рівні. Пара тепла і приємна, близька за відчуттями до паління звичайних сигарет. За цими показниками Elips нічим не поступається знаменитим е-сигам eGo – T;

Стильний оригінальний дизайн;

Комплект Tianrei Elips складається з двох повноцінних сигарет(два атомайзера, два акумулятори), USB шнур з функцією passthrough, адаптер живлення 220В, п’ять танків;

Якість продукту стабільна і надійна.

Недоліки

Елементи Elips є оригінальними, вони не можуть використовуватися в інших системах, що обмежує свободу їх використання;

Безперервний вступ рідини в атомайзер може привести до протікань. Цим грішать усі танкові системи. Якщо новий атомайзер палиться легко і приємно, свіжа спіраль нагріває і випаровує рідину, що поступає, справно, то спіраль, на якій скупчився нагар, вже не справляється з об’ємом рідини, що поступає, що призводить до протікань. Варто відмітити, що при умілому використанні атомайзера протікання можна звести до мінімуму.