Американське управління по контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів(FDA) може ввести заборону на продаж онлайн електронних сигарет у рамках пакету регулюючих актів, який FDA готує відносно електронних сигарет, говориться в Відомості.

Як очікується, офіційні пропозиції з цих питань FDA представить в жовтні 2013 року.

У Управлінні ж вважають, що заборона на продаж електронних сигарет в інтернеті зробить їх менш доступними для неповнолітніх. Крім того, відомство вивчає питання, яким має бути мінімальний вік покупця(18 або 19 років), і переглядає вимоги до теле-, радио – і друкарській рекламі для такої продукції, повідомили джерела газети.

За даними аналітиків Morgan Stanley, об’єм електронних сигарет на ринку США зараз складає близько 12% ринку традиційних сигарет. І на це є причини. Виробники традиційних сигарет активно цікавляться зростаючим бізнесом конкурентів. У квітні 2012 р. третій за величиною виробник тютюну в США Lorillard Inc. заплатив $135 млн за виробника електронних сигарет Blu Ecigs. У червні 2013 р. British American Tobacco запустила продажі електронних сигарет на британському ринку, а в серпні гравець № 4 на тютюновому ринку у світі, Imperial Tobacco, оголосив про плани запуску свого пристрою для паління в 2014 р.