Грамотна консультація і ретельний вибір перш ніж купити електронну сигарету, правильне рішення нашого покупця. Ми цінуємо час кожного нашого клієнта, тому у нас безкоштовна доставка до дверей!

«- Дозвольте вгадати, ви завзятий курець? Якщо так, то у вас, однозначно, є улюблена марка сигарет, якою ви намагаєтеся не змінювати. А, може бути, ви ведете здоровий спосіб життя, але у вас є друг хто багато палить і якому ви хочете зробити оригінальний подарунок? Чи взагалі відучити його від цієї згубної звички? У такому разі, чи не бажаєте спробувати щось абсолютно оригінальне, майже чарівне, що приведе вас або ваших близьких в абсолютний захват«?

Мабуть, ви вже не раз чули про електронні сигарети, популярність яких росте як снігову грудку, що мчить на величезній швидкості з гірської вершини. З кожним новим днем цей унікальний метод тютюнокуріння завойовує все більший відсоток сучасного суспільства, що вважає за краще зробити свою нікотинову залежність менш шкідливою, а з часом взагалі кинути палити.

Зрозуміло, вам цікаво, що таке електронна сигарета? Все гранично просто: цей новітній винахід є пристроєм для вдихання так званого «диму», своїм зовнішнім виглядом що повністю імітує звичайну, таку звичну вам сигарету. Принцип його дії можна порівняти з роботою інгалятора : пара усередині сигарети, що складається з безлічі мікроскопічних крапель нікотину, поступає в легені курця, даруючи звичне відчуття блаженства.