Ринок електронних сигарет сьогодні росте і розвивається так нестримно, що іноді буває складно розібратися в різноманітті асортименту і підібрати модель гідної якості за справедливою ціною.

Але вибираючи електронну сигарету Imperium Classic ви можете бути абсолютно упевненими, що придбаваєте надійний і працездатний пристрій з ідеальним поєднанням ціна – якість.

Компанія Imperium досить давно відома в Росії і зарекомендувала себе як виробник, що приділяє особливу увагу якості складання і дизайну своєї продукції.

Лінійка моделей Imperium Classic – ето електронні сигарети останнього покоління, які стануть ідеальним придбанням для тих, хто йде в ногу з часом і має вишуканий смак.

Вишукана модель матового чорного кольору.

Вона не лише стане здоровішою заміною звичайним сигаретам, але і прекрасно доповнить ваш зовнішній образ.

Її можна придбати як в класичному виконанні(діаметром 11 мм і завдовжки 155 мм), так і в зменшеному(діаметром 9.3 мм і завдовжки 118 мм).

При цьому класична модель має потужніший акумулятор, тому заряджається трохи довше(біля 3-го годинника), але дозволяє зробити більше затягувань – порядка 300(варіант Mini – 200 затягувань).

Усі моделі електронних сигарет Imperium Classic доповнені елегантним мундштуком.

Також в комплекті пропонується відразу два акумулятори – с червоним і синім індикатором.

Червоний індикатор надає сигареті природнішому вигляду, нагадуючи тліючий кінчик справжньої сигарети.

Синій індикатор дуже зручно використати в місцях, де паління заборонене(літаки, клуби, ресторани, бари).

Він відразу дає зрозуміти таким, що оточує, що ви палите не справжню сигарету і допомагає уникнути зайвих питань з боку обслуговуючого персоналу і охорони.

У електронних сигаретах Imperium Classic встановлений вдосконалений тип парогенераторів, які забезпечують легкість паління і велику кількість пари.

Температура пари особливо наближена до температури тіла того, що палить, що створює приємне відчуття комфорту.

Використати і обслуговувати сигарети Imperium Classic неймовірно легко і зручно.

Установка картріджів робиться за декілька секунд. Також треба відмітити, що Imperium Classic повністю автоматичні сигарети. Вам не треба натискати кнопку, щоб зробити затягування робота

парогенератора автоматично активізується в мить, коли ви здійснюєте вдих.

Крім того, сигарети Imperium Classic мають унікальну систему самоочищення, яке самостійно запускається після 1500 затягувань. Саме тому ви можете просто насолоджуватися

процесом паління – всю іншу роботу сигарета зробить за вас!

Це максимально наближає процес паління Imperium Classic до паління звичайних сигарет – исключение лише в тому, що ви не зашкодите своєму здоров’ю і не доставите незручностей оточенню.

Ніякого попелу і недопалків, ніякого неприємного запаху!

Для зарядки сигарет передбачений універсальний зарядний пристрій, що дозволяє використати як звичайну розетку, так і підключати сигарету до персонального комп’ютера або ноутбука за допомогою USB – кабелю.

У комплекті з сигаретами Imperium Classic пропонується 5 картріджів з різним рівнем змісту нікотину – от високого(High) до безникотинового.

Це особливо зручно для тих, хто тільки починає користуватися електронними сигаретами.

Ви можете спробувати рідини різної фортеці і вибрати оптимальний для себе варіант.

Додатково ви також можете придбати рідини для заповнення картріджів з найпопулярнішими смаками(вишня, яблуко, кава, ментол та ін.).

Доповнює комплект постачання стильний чохол з тонкого велюру.

Для більшого збереження електронних сигарет ви також можете вибрати елегантний портсигар, який не лише є яскравим і стильним аксесуаром, але і оснащений додатковим акумулятором, що дозволяє заряджати сигарету під час зберігання.

На закінчення можна сказати, що Imperium Classic – прекрасний вибір для тих, хто хоче отримати якість рівня люкс за привабливою ціною.

Ця модель абсолютно справедливо займає одне з перших місць за популярністю на російському ринку електронних сигарет.