Дякуємо Вам за купівлю електронної сигарети і мобільного зарядного портсигара Esquire(Есквайер), що є високотехнологічним інноваційним пристроєм, призначеним для зарядки електронних сигарет. PCC має компактні розміри, що дозволяє носити його в кишені, при цьому він досить потужний: повністю заряджений портсигар дозволяє легко і швидко зарядити акумулятор електронний сигарети.

Уважно прочитайте це керівництво, щоб правильно використати PCC і уникнути його передчасної поломки.

Відкрийте задню кришку і вставте літієву батарею у відсік. Батарея може бути заряджена за допомогою USB – шнура, що додається. Підключіть міні – роз’їм USB до відповідного порту на PCC, а інший кінець – до порту USB на комп’ютері або використайте мережевий адаптер.

Після підключення до джерела живлення портсигар автоматично перейде в режим зарядки. Поки батарея заряджається, працює світлодіодне підсвічування і дисплей, при цьому три миготливі індикаторні смужки на правій стороні дисплея вказують рівень заряду. Індикаторні смужки почнуть горіти постійно у той момент, коли акумулятор PCC буде повністю заряджений. Після цього від’єднаєте пристрій від джерел живлення. Час зарядки повинен складати 3-4 години. Ви також можете одночасно заряджати акумулятор електронної сигарети, проте це збільшить час повної зарядки.

Електронна сигарета легко встановлюється в PCC, тут відсутнє різьбове з’єднання. Помістіть акумулятор електронної сигарети у відсік для зарядки, переконаєтеся, що він щільно сидить в пазу, потім закрийте портсигар.

Натисніть і утримуйте 5 секунд кнопку зарядки, розташовану під дисплеєм. Спалахне підсвічування, а також світлодіод на акумуляторі е-сигарети, одночасно спалахнуть три індикаторні смужки зліва від дисплея, вказуючи рівень заряду акумулятора. Через 30 секунд підсвічування і дисплей будуть відключені для збереження енергії, при цьому світлодіод сигаретного акумулятора залишиться включеним. Під час зарядки Ви можете натиснути на кнопку, щоб побачити рівень заряду, а натиснення кнопки кілька разів дозволить перемикати дисплей з відображення рівня зарядки акумулятора на відображення рівня зарядки PCC.

Коли акумулятор повністю заряджений, усі три індикаторні смужки горять безперервно. Повністю заряджений PCC легко і швидко зарядить Ваш акумулятор електронної сигарети. Час зарядки складає 2-3 години.

Запобіжні заходи

Прочитайте цей пункт уважно. Ігнорування нижчеприведених правил може привести до ушкодження PCC або акумулятора е-сигарети.

- Завжди відключайте кабель USB від джерела живлення після зарядки літієвої батареї PCC.

- Переносний зарядний портсигар призначений тільки для зарядки акумуляторів електронних сигарет. Не намагайтеся використати його для зарядки інших пристроїв.

- Не використайте інші літієві батареї у Вашому PCC.