Изоамилацетат широко застосовується в якості розчинника триацетату целюлози(при виготовленні целулоїду і кіноплівки) і нітроцелюлози, застосовується в якості компонента клею для кіноплівки. Хімічна формула речовини – C7H14O2. У харчовому виробництві більше відомий як грушева есенція. Це рідина, що не має кольору, має фруктовий запах, летка і вогненебезпечна.

З усього вищесказаного, можна зробити висновок, що усі складові рідини для електронного паління(за винятком нікотину) є речовинами загальновизнаними і вживаними в харчовій промисловості. Можна сказати, ми вживаємо їх день у день.

На сьогодні якої-небудь шкідливої негативної дії даних складових не виявлено. Це не означає, що вірогідність цього дорівнює нулю. Як приклад – індивідуальна непереносимість якого-небудь компонента.

Отже, із складовими частинами рідини все ясно. Залишається з’ясувати, яким чином ці компоненти опиняються в е-сигарете.

Існує три способи: від найпростішого, але найбільш витратного, до складного, але самого бюджетного. Це: придбати вже готовий заправлений картрідж, купити готову рідину і заправити своїми силами, замовити компоненти і замісити рідину самим.

Купуючи готову рідину, зверніть увагу на зміст нікотину. Воно виражається в одиницях «міліграм на миллилитр». Існує п’ять рівнів фортеці рідини :

•    Безникотиновая рідина(0 мг/мл);

•    Low «Легка»(6 мг/мл);

•    Medium «Середня»(12 мг/мл);

•    High «Міцна»(18 мг/мл);

•    Extra High «Дуже міцна»(24 мг/мл).

Картріджи, заздалегідь заправлені

Досвідчені курці е-сигарет радять придбати заправлений картрідж безпосередньо із стартовим комплектом, тобто тільки один раз. Таким чином, ви зможете почати використати е-сигарету відразу ж після відкриття упаковки. Доречно зауважити, заправлені картріджи є практично в кожному стартовому наборі. Після того, як картрідж закінчиться – його можна використати ще багато разів, просто наново заправляючи. У більшості своїй продавці не займаються продажем перед заправлених картріджів. Тому цей варіант і не розглядається.

Готова до використання рідина

Великою перевагою такої рідини є те, що вона готова. Залишається тільки заправити картріджи. І все – «парі» не хочу. Головний мінус – строгі пропорції складових частин. Тобто рідина може виявитися занадто міцною для вас або навпаки – слабкою. А може бути і так, що вона здасться вам недостатньо ароматизованою.