Joye eGo які відмінності від Joye eGo – T ?

Joye eGo – T – розширення лінійки елетронних сигарет від компанії Joyetech.

Виробник позиціонує їх як електронні сигарети нового покоління.

Спробуємо порівняти, чим відрізняється новинка від Joye eGo?

Перше, на що звертають увагу виробники – це інноваційна система подання і обробки рідини. Ця система називається Tank System.

У атомайзер рідину для електронних сигарет потрапляє із спеціально розробленого картріджа-резервуару, він так само називається картрідж-танк. У цьому картиридже більше не використовується синтипон, який мав неприємну властивість пригорати, якщо занадто активно палити. У цьому картріджі взагалі не використовуються ніякі наповнювачі.

Змінився і атомайзер. По-перше це нова технологія подвійної циркуляції повітря. Це дозволяє отримати густу і насичену пару. У других, будова нового атомайзера виключає і протікання рідини і зайву циркуляцію, що дозволяє позбавитися від втрат пари.

Рідина поступає в автомайзер по волокну безпосередньо на спіраль, на відміну від Joye eGo, де рідина зливається звідусіль, у тому числі і на спіраль по волокну. До речі, деякі вважають що через цю зміну атомайзери в Joye eGo – T швидше виходять з ладу.

Подивимося, які ще недоліки знаходили користувачі в порівнянні з Joye eGo.

Найперше, на що натикається погляд – бОльшая вартість картиджей для Joye eGo – T. Адже заряджати картрідж можна не більше п’яти разів.

Так само відмічали бОльший витрату рідини. Деякі пишуть що заправляти картиджи незручно, але, мабуть, вони що те роблять не правильно.

За словами розробників, із зарядкою картириджа нового типу впорається будь-яка людина, для цього не потрібно яку-небудь спеціальну підготовку, та і відповіді досвідченіших користувачів на форумах говорять про те що із зарядкою впорається будь-хто.

Так само розробники вказують на акумулятор нового покоління. За інформацією з сайту, присвяченого Joye eGo – T, нові акумулятори оснащені унікальною системою енергозбереження, що дозволяє використати ці сигарети без заряджання упродовж тривалого часу.

Як і Joye eGo, Joye eGo – T поставляється в комплектації 2 акумулятори, 2 атомайзера, адаптер/зарядка і 5 заправлених картріджів.

Усе це поставляється в красивій і стильній коробці, що робить Joye eGo – T відмінним подарунком.

Чим можна підсумувати?

Joye eGo – T – це якісно новий рівень електронних сигарет. Joyetech змогли видати на ринок товар, який складає серйозну конкуренцію вже наявним і визнаним маркам. Joye eGo – T можна купити для себе або подарувати другу-курцеві, колезі або начальникові. Було б бажання кинути палити – а Joye eGo – T стане в цьому відмінним помічником.