eGo – C – суперновинка того, що настав 2012 року від компанії Joyetech. Це третє покоління серії eGo. Раніше користувачів е-сигарет дуже засмучувало, що атомайзери досить часто перегорали, їх доводилося повністю замінювати, що значно здорожувало використання електронних сигарет. Тепер все змінилося. Відмінність eGo – C від попередніх моделей eGo полягає передусім у будові атомайзера. Полягає він з корпусу, змінного випарника і основи. Тому, якщо атомайзер сигарети виходить з ладу – варто замінити тільки випарник, і все! Це дуже зручно, тим більше в комплекті з сигаретою вже йде 5 змінних випарників. Новинка більше практична і економічна порівняно з іншими представниками сімейства eGo, а також такими сигаретами, наприклад, як Pons Classic, Gamucci Classic, Joye 510 mega.

Якщо порівняти eGo – C з попередньою версією eGo – T, вони обоє мають вподобану багатьом танкову систему подання рідини. Успадкувала новинка від попередньої версії вже вподобаний дизайн 4 – і квартали 2011 року, компонування упаковки і основний склад набору. Здебільшого різниця у складі набору лише у присутності 5 змінних пароутворювачів, а також в тому, що силіконових мундштуків на картриджи-танки як в eGo – T більше немає.

До складу набору входить:

2 корпуси атомайзера eGo – C;

2 підстави атомайзера;

5 випарників для  атомайзера;

2 Акумулятора(з функцією блокування) ;

Пристрій зарядне USB ;

Пристрій зарядний мережевий ;

5 картріджів для eGo – C;

2 Гігієнічних мундштука ;

Чохол з тканини в цілях захисту від механічного ушкодження;

Інструкція(російська мова).

Картрідж eGo – C поміщає до 1 мл спеціалізованої рідини для е-сигарет, тому потреба постійної частої заправки зникає сама собою.

Завдяки літієвій батареї електронної новинки, сигарети вистачає на багато годинника паління, не відволікаючись на часте заряджання.

Сигарета eGo – C має систему подвійної циркуляції повітря, завдяки якій створюється відчуття паління звичайної сигарети. Серед переваг eGo – C можна виділити постійне щедре пароутворення. Навіть якщо рідина в картріджі закінчується, густа пара у великій кількості вам забезпечений.

На користь eGo – C виступає і наявна функція збереження енергії у батареї, що запобігає її непередбаченій розрядці.

Батарея   650mAh розрахована на 800 затягувань в день.

Акумулятор eGo – C:

Захищений від коротких замикань;

Захищений від перезаряду(при повній зарядці подальший заряд автоматично припиняється);

Має постійну напругу на виході 3,3 В;

Захищений від неумисного включення;

Індикація заряду акумулятора(при заряді акумулятора більше 50% світлодіод має біле світіння, якщо заряд зменшується і менше 50% – блакитне, менше 10% – стає синім).

Порівнянний eGo – C з такими популярними моделями, як Pons Classic, Gamucci Classic, Joye 510 mega.

Pons Classic сподобається тим, хто віддає перевагу невеликим розмірам е-сигарет і максимальній візуальній подібності із звичайних. У іншому, звичайно, Joyetech eGo – C багато в чому випереджає свого конкурента. Наприклад, в потужності акумулятора. У Понс зарядки хапає не так надовго(90 mAh), як в потужних батареях eGo – C(від 650 до 1000 mAh). До того ж, судячи з відгуків покупців, в Pons Classic не рідко зустрічається брак і картріджи цієї моделі є унікальними і купуються тільки у цього виробника, що, погодитеся, не зовсім зручно.  А якщо врахувати, що атомайзер при поломці в Pons Classic треба міняти повністю, а смак від сигарет не такий насичений, eGo – C залишає Pons Classic далеко позаду.

Gamucci Classic підходить швидше для новачків. Непогана якість, приємний дизайн, зручна портсигар(який в комплекті не йде, а отримується додатково). Для тих же, хто вважає за краще згадувати про розряджений акумулятор як можна рідше і любить відчуття щедрої пари – вибір  стане за новинкою eGo – C. До того ж, картріджи останніх за рахунок своєї новітньої технології не протікають, як це помічено за Gamucci Classic. eGo – C – сигарета, яка стоїть на клас вище, для її створення застосовуються вже сучасніші технології. Якщо для вас безпека паління стоїть не на останньому місці – вибір за eGo – C з їх системою від неумисного включення, захистом від коротких замикань і перезаряду.

Joye 510 mega. Переваги: максимальна подібність із звичайних сигарет, маленька вага, мобільність, невисока ціна, відомий бренд. У усьому іншому, безперечно, вона програє eGo – C. eGo – C – це досконаліша в технічному плані модель.  Від Joye 510 mega її відрізняє потужніший акумулятор(до 1000 mAh проти 280 mAh), подання постійної напруги при виході 3,3 В, захист від небажаного включення сигарети і від перенапруження. Також в eGo – C є сучасна індикація заряду акумулятора зі зміною світіння світлодіода, чого немає в Joye 510 mega. Ще один аргумент на користь eGo – C – вищезгадана система подвійної циркуляції повітря і нова будова атомайзера.

Купуючи Електронні сигарети Joye eGo – C – ви вибираєте якість, кращі технічні характеристики і сучасний дизайн!