Біль в горлі, сухість. Вдихаючи пропилегликоль, який є зволожувачем, волога, яка змочує слизову оболонку рота випаровується. Часом після сну ви можете відчувати неприємний біль в горлі з цих же причин. Вихід з положення: пийте достатню кількість рідини, полощіть горло спеціальною рідиною, випивайте склянку і більше води перед тим, як лягти спати.  Добре допомагає вживання рідини з медом, це утримує вологу в горлі і у роті.

Поява вугрового висипу. Є категорія людей, яких буквально «обсипает» після відмови від тютюну на користь електронних сигарет. Це говорить про те, що організм налаштовується на новий режим роботи і виводить таким чином токсини. Таке часто буває і коли відмовляються від паління взагалі.

Млявість, головний біль, нудота. Такі неприємності – не що інше, як симптоми відмови від споживання нікотину. У тому випадку, коли ви різко знижуєте дозу нікотину, виникають так звані симптоми нікотинової абстиненції. Благо, що вони проходять частіше всього через декілька днів, максимум тиждень.

Судоми, м’язовий біль. Буває, що при переході на електронні сигарети виникають неприємні болі  в м’язах. Це пов’язано з надміром молочної кислоти, на яку перетворюється пропіленгліколь. Лякатися не треба, ця речовина виробляється в організмі людини і природним чином, наприклад під час тренувань в спортзалі. Розв’язати проблему допоможе збільшення споживання рідини. Доречно зауважити, ті, хто використовує рідини на основі гліцерину, такою проблемою не страждають.

Діарея. Проблема виключно тих, у кого виробляється непереносимість пропіленгліколю. Щоб виключити цю неприємність, слід перейти на рідину для електронних сигарет, в основі якої йде гліцерин.

Надмірна пітливість в нічний час. Це ще один симптом у людей, що мають алергію на припиленгликоль. Найчастіше, щоб виключити проблеми, пов’язані з непереносимістю пропіленгліколю, ці люди готують рідину самостійно.

Кашель. Це, мабуть, найпоширеніша проблема курців. Не важливо, чи переходите ви на вайпинг або кидаєте палити зовсім, за допомогою кашлю організм очищається від токсинів, таких як смоли. У людей, що перейшли на вайпинг, кашель може виникнути як наступного дня, так і через тиждень і більше. Тривалість кашлю також індивідуальна: у когось проходить в перший тиждень, у когось – через місяць.

Печія. Черговий симптом перебудови організму. Зникає сам по собі приблизно за декілька тижнів.

Гикавка. Поширена серед курців і тих, хто інакше використовує тютюн(жувальний тютюн). Причиною цього явища при палінні вважається попадання диму від сигарет в шлунок. Як відомо, частина його потрапляє в легені, інша частина в шлунок. Остання – те і викликає гикавку.

Виразки у роті. Через це проходить багато хто. В середньому дві людини з п’яти піддаються виникненню виразок в ротовій порожнині. Уся справа в нікотині, який залишається у роті і вражає здорові тканини, стаючи причиною болю. Заведіть собі в звичку кожного разу після паління електронної сигарети полоскати рот звичайною водою. Вона змиє надлишки нікотину.

Запаморочення, прискорений пульс, невиразна мова. Такі симптоми виникають у разі нікотинового передозування. Часто початкуючі вайпери, переоцінюючи зміст нікотину в звичайних сигаретах, недооцінюють його зміст в рідинах для електронного паління. Таке відбувається зазвичай спочатку. Найчастішим явищем при цьому є прискорений пульс і запаморочення. Проте бувають випадки, коли мова людини погіршується і стає невиразною. Рішення: понизити зміст нікотину в картріджах або палити рідше. Буває, що ці заходи не допомагають. Тоді рятує заміна PG на VG.

Але що не усі, що виникають після переходу на електронне паління моменти є негативними. Наведемо приклади того, які зміни із здоров’ям трапляються у людини в кращу сторону.

Дихання стає чистим і глибоким. Організм, очищаючись від токсинів, починає дихати набагато глибше. Іноді приплив кисню діє на людину так, що у нього навіть починається запаморочення. Воно, на щастя, швидко проходить.

Очищаються носові пазухи – це прекрасно! Зникає обридла задишка, загострюється нюх. Світ з’являється з іншого боку – ви знову відчувайте запахи повною мірою!

Прощай уранішній кашель! Кашель вранці просто зникає, і від цього стає набагато краще.

Немає тютюновому запаху. Задушливий запах тютюнового диму більше не торкнеться ваших рук, волосся і одягу. У вашому будинку неприємно більше не пахнутиме.

Як бачимо, усі негативні моменти переходу на електронне паління мають тимчасовий характер і зникають самі собою через якийсь час. З сухістю в горлі впоратися також не доставляє праці. Залишається тільки насолоджуватися життям без шкідливих наслідків тютюну!