Дорогі клієнти і колеги.

Останнім часом пристрасті навколо проекту всім відомого закону «Про охорону здоров’я громадян від тютюнового диму» розжарилися до межі. Жодне ЗМІ не обійшло цю тему своєю увагою. Мене і моїх колег постійно запитують про відношення до цього законопроекту і про наші подальші дії.

Хочу відразу відмітити, що саме формулювання назви закону викликає у мене виключно позитивні емоції. Мені приємно думати про те, що мої рідні і близькі будуть захищені від одного з негативних чинників, що впливають на їх здоров’я. Погодьтеся, у наш час цих чинників і так досить. Добре, якщо незабаром список цей, хоч на один пункт, але скоротиться.

З радістю хочу повідомити вас, що не про яку «заборону на електронні сигарети» в законопроекті мови доки не йде. Усі ці гучні заяви не більше ніж домисли ЗМІ, які, як нам усім добре відомо, відмінно уміють робити з мухи слона і сіяти паніку серед населення. Продаж і використання електронних сигарет в Росії на даний момент законні, і ми не плануємо скорочувати або призупиняти нашу діяльність.

Я вважаю, що варто було б публікувати більше інформації про те, наскільки електронна сигарета полегшує процес відмови від паління. Про те, що імітація паління за допомогою використання електронних сигарет не завдає ніякої шкоди оточенню. А також про те, що люди, що використовують електронні сигарети і собі завдають зовсім не такої сильної шкоди, як звичайні курці. Оскільки при такій імітації паління в організм поступає лише нікотин, але не продукти згорання паперу і шкідливі смоли, які якраз і є головними винуватцями різних захворювань.

Ми сподіваємося, що до остаточного вступу закону в дію відношення до електронних сигарет зміниться в кращу сторону. Їх почнуть розглядати не як вироби, що імітують процес паління і пропаганду, а навпаки, як інструмент, що допомагає курцям легко і безболісно позбавитися від шкідливої звички, зменшити негативну дію на свій власний організм і повністю виключити негативну дію на оточення. Адже давно відомо, що електронні сигарети в основному використовують люди бажають позбавитися від згубної звички, а зовсім не початкуючі курці.