Неймовірно стильне дизайнерське рішення самої сигарети і портсигара-зарядки нікого не може залишити байдужим.

Розмір цієї електронної сигарети не перевищує розмірів звичайною стандартною: 93 мм в довжину, 8 мм в діаметрі. Для сигарети передбачені три варіанти кольору : чорний, білий і сріблястий.

Ось що входить в стандартний комплект:

- Корпус атомайзера

- Випарник – 2 штуки

- Акумулятор 90 mAh – 2 штуки

- Картрідж – 3 штуки

- Зарядне облаштування USB

- Портсигар із заряджанням eRoll

- Керівництво по експлуатації

Акумулятор сигарети автоматичний, спрацьовує у момент затягування. Тому при палінні сигарету eRoll можна тримати як звичайну сигарету – між середнім і вказівним пальцями. Вольтаж акумулятора досить високий 3,7V. Таке нововведення робить смак пари дуже м’яким і в той же час насиченим.

Акумулятор eRoll має дуже невелику місткість, всього 90 мАч, але це не є недоліком, оскільки в комплект входить стильний портсигар на вигляд, до речі, iPhone, що дуже нагадує. У портсигар вбудований акумулятор, місткістю 1000 мАч і коли, після перекуру, ви прибираєте сигарету в портсигар, то до наступного використання, акумулятор сигарети буде в повній готовності. Потрібно визнати, що це відмінне рішення для мініатюрної електронної сигарети.

Після того, як сигарета вкладена в портсигар на нім спалахує синій світлодіод. Це означає, що зарядка електронної сигарети почалася. Через 30-40 хвилин зарядка завершитися і індикатор згасне. Сам портсигар заряджається через порт MicroUSB. Хоча цей роз’єм дуже популярний, виробник рекомендує використати кабель, що входить в комплект. Можна заряджати портсигар і від мережі, використовуючи для цього мережевий адаптер, який теж є в комплекті. Величезним плюсом є те, що можна заряджати електронну сигарету eRoll у момент заряджання акумулятора самого портсигара. Час повного заряджання портсигара 3,5-4 години, у момент зарядки горить червоний індикатор, який спалахне зеленим кольором після того, як портсигар повністю зарядиться.

Світлодіод в цій моделі служить не лише для імітації процесу паління, але і для сповіщення про розрядку акумулятора, про занадто тривале затягування і про коротке замикання. Через контакт у світлодіоді відбувається також зарядка акумулятора в портсигарі. Однією з важливих інновацій в моделі eRoll є те, що повітрозабірник знаходиться не в торці акумулятора, як практично в усіх автоматичних моделях електронних сигарет, а біля різьбового з’єднання. Ця перевага унеможливлює попадання рідини на мікросхему акумулятора. До того ж в цій електронній сигареті значно понижений ризик протікань рідини за рахунок поліпшення конструкції. Величезним плюсом є те, що можна заряджати електронну сигарету eRoll у момент заряджання акумулятора самого портсигара. Час повного заряджання портсигара 3,5-4 години, у момент зарядки горить червоний індикатор, який спалахне зеленим кольором після того, як портсигар повністю зарядиться.

Картрідж eRoll це популярний і зручний в експлуатації «танк-картрідж». Він має невелику місткість, і це є істотним мінусом. Проте, цей мінус компенсується зручністю і задоволенням від використання електронної сигарети зменшених габаритів.

Зібрати електронну сигарету eRoll дуже просто:

1. Відкрутіть атомайзер від акумулятора

2. Вставляємо випарник

3. Прикрутіть атомайзер назад

4. Заповніть картрідж рідиною для електронної сигарети і вставляємо його в атомайзер

5. Насолоджуйтеся вашою новою електронною сигаретою eRoll!

Приємного вам відпочинку!