Завжди було складно перемкнути свідомість на те, що замінює улюблену звичку. Курці із стажем скажуть: А навіщо нам ЦЕ? Палимо собі свої улюблені цигарки, сигарети, сигарилли, сигари або трубки і ловимо своє задоволення. Але ж не секрет, що кожен готовий спробувати щось новеньке, хоч би для того, щоб коли-небудь блиснути в розмові фразою, типу: Знаємо – плавали, і висловити особисту авторитетну думку. Багато хто любить захищати свою позицію: Я палю саме цей тютюн(марку, сорт сигарет), тому що вважаю(тут йдуть аргументи), а потім додадуть: Мені подобається або Мене влаштовує.

Саме це «спробувати» було здійснено автором тексту. Реклами не буде(за неї не платили), але хороший огляд знайомства з е-курением(з усіма мінусами і плюсами) – це, як мовиться, – свята справа! Якщо після прочитання цієї статті Ви помітите який-небудь обман або не відповідність – можете сміливо тикати пальцем і говорити: брехня… але я постараюся бути максимально об’єктивним.

І так, переді мною електронна сигарета eGo – T(TankSystem 2), виробництва Китай.

Час: 19:05

Чорна коробка типу футляра, приблизно 24х10х4см., із зручним хлястиком для відкриття(плюс, за хлястик).

Все пристойно упаковано, але інструкція на англійському(мінус, ми ж російські люди).

Зарядник для підключення в електричну мережу, USB- шнур(можна заряджатися від компу і це кінцево плюс!), Дві сигарети(типу: «на двох») і 5 стерильно упакованих мундштуків, вони ж резервуарні картріджи(коли стерильно – завжди плюс).

Рідина для заправки електронних сигарет(поліетиленовий флакончик) – продається окремо(у набір не входить, оскільки кожен вибирає зміст за смаком) -(залишимо без оцінки).

Початок не поганий : 4 плюси і 1 мінус.

Трохи про цю «рідину». Склад:

- Пропіленгліколь – органічна сполука, що належить до класу граничних двоатомних спиртів. Хімічна формула пропіленгліколю(якщо цікаво) – C3H6(OH) 2. Безбарвна в’язка рідина із слабким запахом і солодка на смак. Чудова властивість пропіленгліколю дозволяє змішувати з його допомогою речовини, які самі по собі не змішуються. У малих дозах він безпечний для організму і може застосовуватися в харчовій промисловості (так офіційно заявляють).

- Гліцерин – простий трьохатомний спирт(НОСН2 – СНОН – СН2ОН); сиропообразная безбарвна нетоксична солодка на смак рідина без запаху.

- Вода дистильовано-очищена від розчинених в ній мінеральних солей, органічних речовин, аміаку, двоокису вуглецю і інших домішок шляхом перегонки.

- Ароматизатор харчовий – відсоток змісту, якого відповідає типу суміші(рідини).Наприклад, вишня, персик, ананас і так далі, тобто, той запах, який домінуватиме.

- Так само помітимо, що на кожному флаконі вказується фірма-виготовник рідини(складу) і зміст нікотину, який, треба вважати, буде вдихаться курцем. Саме на цю следуетобращать увагу тому, хто звик палити тютюн певної фортеці.