Електронні сигарети стали чудовою альтернативою звичайній сигареті, саме тому вони такі популярні на сьогодні. Серед тієї різноманітності е-сигарет, яку пропонують всілякі магазини, у тому числі і в інтернет, дуже важко розібратися. Тому ми вирішили зробити огляд одних з найпопулярніших моделей електронних сигарет – VGO. Це лінійка сигарет, яка представлена різними моделями, кожну з яких ми і розглянемо в цьому огляді. Усі вони відрізняються комплектацією, колірними рішеннями, характеристиками.

Ця лінійка представлена чотирма кольорами, а саме синім, червоним, чорним і білим.

Місткість акумулятора у цієї моделі 900мАч, працює він упродовж 8-10 годин, що можна порівняти з кількістю затягувань, рівною 1600. Одного картріджа вистачить на 200 затягувань, що у свою чергу дорівнює кількості від 10 до 15 сигарет. Диму від цієї моделі теж дуже багато. У комплект входить одна електронна сигарета і USB кабель. Довжина сигарети 13,2 см, товщина 0,14 см Родзинкою цієї моделі є те, що кнопка управління зроблена з коштовного каменю.

Для цієї моделі передбачені різні аксесуари, такі, як картріджи з різними смаками, атомайзери, акумулятори, зарядки, чохли і портсигари. Є і спеціальні набори. Давайте розглянемо все по порядку.

Рідина для заправки сигарет.

Економить ваші гроші. Продається у флаконах різного об’єму і має різний смак. Серед смаків ви можете вибрати будь-який вподобаний, наприклад, банан, вишня, ментол, лимон, полуниця і так далі. Якщо ви не любитель солодких запахів і смаків, то для вас пропонуються варіанти тютюнових смаків, наприклад, Вірджинія, Парламент, Мальборо, Данхил і інші. Є також досить приємні смаки, як капучіно, кава, кориця. Кожен з цих ароматів має різну фортецю, що також дуже важливе. Фортеця розрізняється по рівнях: High, Medium, Low, No. Що є аналогом міцних, легких, суперлегких звичайних сигарет і без змісту нікотину відповідно. Щоб заправити картрідж, вам знадобиться всього декілька крапель цієї рідини, так що, повірте, вистачить її вам надовго.

Атомайзер для сигарет VGO.

Від атомайзера залежить, наскільки багато диму, а точніше пара, виділятиме сигарета. У VGO він дуже потужний і важко знайти такий, який виділяв би більше пара. Є також збільшені в об’ємі атомайзери, які дозволяють використати мега картріджи, місткістю 0,90 млл.

Зарядний пристрій і акумулятор для електронних сигарет VGO.

Ці зарядні пристрої можна порівняти із зарядками для мобільного телефону. Для вашої зручності представлені три види таких пристроїв. Якщо ви збираєтеся у відрядження на своєму авто, то тоді вам просто потрібний зарядний пристрій для автомобіля. Воно швидко зарядить акумулятор, і ви знову зможете насолоджуватися улюбленими сигаретами. Удома або на роботі, де є розетки, можна і треба використати зарядні пристрої для електронних сигарет, працюючі від мережі. Альтернативною мережевому варіанту може стати USB кабель, за допомогою якого ви також зможете зарядити акумулятор.

Акумулятор поставляється в комплекті, його потужність 900 мАч, тобто працювати він може достатньо довго. Але, звичайно, краще буде, якщо ви придбаєте запасний акумулятор, тоді, коли заряджатиметься один, ви завжди зможете використати другою. А, означає, ніколи не залишитеся без сигарети.

Чохол  і портсигар для сигарет VGO.

Чохли і портсигари – це дуже зручні речі, які допоможуть захистити вашу сигарету від випадкових ушкоджень і подряпин. Крім того, портсигар, наприклад, виглядатиме дуже ефектно, а при подарунку складе гідну партію іншим аксесуарам. Також у продажу можна знайти і пачки для сигарет, в яких ви можете зберігати картріджи, акумулятор і саму сигарету.

Картріджи для VGO.

Картріджи можна купити як порожні, так і вже заправлені. Як правило, вони продаються в наборі по 5 штук. Порожні картріджи вам знадобляться, якщо у вас є рідина для їх заправки, повні, якщо ви не хочете самостійно займатися заправкою. Безумовно, що ви можете підібрати для себе будь-який смак, оскільки вибір воістину великий. Крім того ви можете вибрати і фортецю цих картріджів – від безникотинового до міцного картріджа.

Вибираючи набори, ви значно економите, оскільки ціна його значно нижча. У наборі ви знайдете усе необхідне і навіть більше.

Зупинивши свій вибір на електронних сигаретах VGO, ви зробите правильний вибір. Це не лише приголомшлива альтернатива, яка береже ваше здоров’я і здоров’я навколишніх людей, а і відмінний подарунок до будь-якого свята. VGO – це один з лідерів на ринку електронних сигарет і аксесуарів до них, який прекрасно поєднує в собі високу якість і доступну ціну. Усі сигарети і аксесуари ви можете знайти в нашому магазині.