Ринок пропонує величезний вибір електронних сигарет різних комплектацій, властивостей, розмірів і забарвлень. Недовго заплутатися в усьому цьому нескінченному різноманітті товарів. Проте, електронна сигарета – ця та річ, що виражає індивідуальність її власника. Підкреслюючи стиль людини, вона створює йому особливий настрій, що посилює смакове сприйняття життя. Варто розібратися в перевагах тієї або іншої моделі, тоді Ви точно не схибите і знайдете те, що припаде до душі саме Вам і вашому гаманцю.

А почати варто з сигарети, вподобаної тисячам курців за ідеальне поєднання ціни і якості, приємне використання і симпатичний зовнішній вигляд.

Що з’явилася одній з перших на ринку електронних сигарет Joye 510 встигла зробити собі репутацію мало не найпопулярнішої сигарети, а все тому що по співвідношенню ціна/якість ця модель багато в чому перевершує інші варіанти.

Сигарета Joye 510 чорного або білого кольору зовні не відрізняється від звичайної сигарети, що якраз підходить людям, які не хочуть зайвий раз залучати до себе цікаві погляди перехожих. За бажання можна знайти Joye 510 майже будь-якого забарвлення.

Відмінність сигарети від інших полягає в типі і змісті картріджів. Усередині картріджа для  сигарети Joye 510 знаходиться холлофайбер, що просочується рідиною. Вода не заливається в танк картріджа. Проблем з картріджом не виникає, тим більше що існує  чимала кількість моделей. Місткість одного картріджа порівняється з п’ятьма звичайними сигаретами.

Що ж до зарядки, то зарядка стандартної батареї місткістю 180 мАч не перевищує трьох-п’яти годин. Цього заряду вистачить на те, щоб п’ять-шість разів Ви вільно без додаткового заряджання змогли скористатися сигаретою. Один картрідж розрахований на те, щоб зробити близько двохсот затягувань. Залежно від переваг і міркувань особистої зручності Ви можете вибрати модель як з ручним кнопковим включенням акумулятора, так і автоматичним при затягуванні.

Якщо Вам здалося, що заряду батареї замало, то вихід є – передбачені батареї місткістю 220 мАч і 340 мАч. Можливо, з боку подовжена сигарета здасться комусь неестетичною, та зате вона дуже практична у використанні. А любителів різних аксесуарів і примочок поза сумнівом порадує величезний вибір чохлів всіляких забарвлень, пачок-зарядок, портсигарів з оригінальним дизайном, велика кількість різновидів атомайзеров і зарядних пристроїв.

До речі про атомайзерах. Пристрій перевірений багатьма користувачами і нарікань не викликає, упродовж довгих років воно удосконалюється, і люди залишаються задоволеними. Пара атомайзеров – густа і насичена, в пристрої передбачена економічна витрата рідини. Спеціальний відхід атомайзеру не потрібно для хорошої стабільної роботи сигарети, тому немає необхідності морочитися із цього приводу.