Сьогодні асортимент електронних сигарет дуже великий, більше того, він постійно продовжує розширюватися. Недивно, що коли я прийшла в магазин, щоб придбати це диво техніки, то моєму здивуванню не було межі. Здавалося б, що можна придумати такого незвичайного і нового, якщо йдеться про е-сигарете? Повірте, можна.

Продавець звернула мою увагу на новинку в лінійці електронних сигарет відомого китайського виробника JoyeTech і виділила її серед усіх інших. Попри те, що моделей цього виробника було представлено в достатку, а пояснювалося це просто, магазин – це офіційний дилер ДжойТек, порадила дівчина електронну сигарету Джой еГо-Т, в народі яку ще називають «Танком». Вислухавши детальну розповідь консультанта, я зробила свої висновки, але з купівлею вирішила почекати, оскільки купити eGo – T за 3 800 т.р. мені не дозволяло наявність необхідного кеша в кишені, карти з собою не було теж. Пізніше ознайомилася з інформацією в інтернеті, шанувала думки різних людей. Усе це і лягло в основу цього огляду. Сподіваюся, що ця інформація від людини, яка сам користувалася електронною сигаретою JoyeTech eGo, – T, допоможе зробити правильний вибір.

Отже, як ви вже зрозуміли, мова піде про нову модель – це сигарета Джой еГо-Т.

Попри те, що вона з’явилася в магазинах порівняно недавно, я переконалася на особистому досвіді, що «заповзятливі» люди вже встигли наштампувати купу підробок, заманюючи незнаючих людей не якістю, а низькою ціною. Відразу хочу сказати, що в цьому питанні не варто економити і бути пильним, адже електронна сигарета «Танк» – це не просто купівля, це предмет, який повинен приносити задоволення, бути якісним і красивим. Поєднати усі ці якості може тільки оригінальна модель. Щоб відрізнити підробку від оригіналу, досить перевірити, чи є на упаковці фірмова голограма Джойтек. На фото ви можете подивитися, як вона виглядає в житті.

І звернете увагу на гарантію що надається продавцем, офіційна гарантія поширюється на увесь комплект сигарет і складає шість місяців за винятком атомайзеров. Виробник дає гарантію на них 14 днів.

Електронні сигарети Joy eGo з літерою T мають різноманітний дизайн, лінійка складається з декількох кольорів. У магазинах в основному представлено два кольори – білий і чорний. І знаєте чому? Тому що усі інші кольори мають не стійке фарбування, при тривалій експлуатації вона тріскається і обсипається. Тому, якщо ви вирішили купити Joye eGo – T, то вибирайте класичні забарвлення.

Комплектація Joye eGo – T базова йде з двома акумуляторами eGo – T, двома атомайзерами eGo – T, USB шнуром, мережевим адаптером на 220 вольт, солянкою картріджів, чохлом. Т. е. по суті повний набір з двох потужних сигарет.

Тепер хотілося б розповісти про технічні характеристики цієї моделі. Подання рідини в ній здійснюється безперервно. Її легко палити і легко заряджати, оскільки картріджи використовуються танкового типу.