Що важливо пам’ятати при переході із звичайних сигарет на електронні. Ось декілька пунктів, про які варто пам’ятати усім, хто вирішив придбати електронну сигарету.

1 Якщо ви довгий час палили звичайні сигарети, не варто чекати, що при переході на електронну здоров’я ваше вмить покращає. Якраз навпаки, спочатку можливе деяке погіршення самопочуття. Цей пов’язаний з тим, що організм поступово виводить шкідливі речовини. Так що не варто лякатися. Через декілька днів або тижнів – залежить від вашого стажу паління – ви відчуєте себе набагато краще.

2 Пара, що виробляється електронною сигаретою, сушить слизову оболонку ротової порожнини. Постарайтеся пити більше води. Це і в цілому корисно для здоров’я. Та і процес виведення шкідливих речовин значно прискорить.

3 Будьте уважні! Не паліть занадто довго. З електронною сигаретою не завжди зрозуміло, коли «сеанс закінчений». Ви можете отримати передозування.

4 І ще раз будьте уважні! Електронну сигарету можна замислившись викинути у вікно машини або сміттєвий контейнер. І тоді, на жаль, доведеться купувати нову.

Пам’ятайте, що відмова від сигарет на користь електронних допоможе зберегти здоров’я і вам, і людям, що оточують вас. А також назавжди позбавить вас від нав’язливого неприємного запаху тютюну і заощадить ваш час і засоби.

Здоров’я вам і вашим близьким!