Популярні моделі електронних сигарет в тому, що йде 2012

Автор: Петрівський А. И.

директор магазину електронних сигарет Elbasio.ru

По закінченню року як завжди хочеться підсумків того, що пройшов, що було цікавим, що радувало, що засмучувало. Я як завжди роблю аналіз популярних електронних сигарет за період серпень 2011 і листопад 2012 року. Які моделі електронних сигарет нас порадували, а які навпаки розладнали я і напишу в цій маленькій статті.

За основу написання статті бралися моделі хороших електронних сигарет що продаються не лише у нас але і за кордоном. У статті відіб’ю які є плюси і мінуси у вибраної моделі сигарет.

І так, модель яка влаштувала фурор з початку 2011 року і система яка дала більше усіх протікань це Tank System від Joyetech в eGo – T.

Навесні 2011 року з’явилася перша редакція на основі Tank System, вона використовувалася виробником електронних сигарет Joytech в їх флагманській моделі eGo. Про те що ця модель була дуже успішна говорить асортимент кожного продавця елекронних сигарет, вона продається скрізь. Але виробник не сказав про іншу сторону – протікання. Рідина витікала з eGo – T потоками, і сигарети понесли ті, що багато, що назад купили, у нас приміром було близько 50 повернень цієї моделі. Але мова піде не про неї, а про другу редакцію(другого вступу на ринок) вже нібито допрацьованої системи подання рідини на атомайзер Tank System і про аналогічні моделі від інших виробників під ТМ Tank System2.

Joye eGo – T в серпневому постачанні і eGo – T Tank System2 від SLB, Tianrei, DaoFam(це невідомі для російського споживача китайські виробники) вже були практично без протікань. Що порадувало в першу чергу прихильників цієї моделі, ну і нас, оскільки повернення практично скоротилися до мінімуму. Що було вдосконалене в конструкції атомайзера виробники втаюють, але результат був позитивним рідина перестала витікати, як це було на перших моделях е.с. Tank System.

Більше того, з’явилися картріджи танки з силіконовими заглушками(до цього були тільки пластикові) силиокон щільніше обтискав голку атомайзера і не давав такого підтікання як пластик.

SLB, Tianrei, DaoFam пішли ще далі, вони першими поставили на ринок акумулятори з індикацією заряду, це дозволило виділити їх модель eGo – T Tank System2 від вже розкрученого Joyetech. Сигарети реально стали краще, пари на цих моделях клубочилися, не було пригорання синтипона, батарея найпотужніша на 1000 ампер-годину дозволяла тримати заряд цілодобово.

Але не обійшлося і тут без ложки дьогтю. Атомайзери стали горіти. Почала появлятся гар в процесі ширяння, звідси і пішло вираження Прийшов Гаррі. Навіть у Joye не кажучи вже про інших виробників була одна проблема – гарри на атомайзере. Як від нього позбавитися я напишу іншим разом. Але скажу одне, від гару позбавляються не так вже просто.

Підсумок другої редкации eGo – T2. Протікань немає! Хай живе Гар, знову печаль на лицях парильників.

Кінець 2011 року, вересень. З’явилися спочатку чутки, а потім і офіційна заява китайців(Джойтек) про вихід нової иновационной електронній сигареті зі змінними випарниками eGo – C. У Росію Joye eGo – C потрапила завдяки компанії Вардекс вони найперші, як офіційний дистрибьютер завезли ці моделі.

Величезним плюсом в цій моделі було то що тепер атомайзер став розбірним, замінити стало легко самий змінний випарник, що часто виходить з ладу. А в іншому це була така ж eGo – T.

eGo – C виявилася набагато вдаліша за свого попередника завдяки змінному випарнику, який розв’язав проблему з горінням атомайзера. Але іноді і на них зустрічається теж Гар, але вже рідше. Плюс в цій моделі величезний сигарета високої продуктивності пари з розбірним атомайзером, ну чим не мрія парильника? Мрія :) але мрії не судилося було прожити довго і з’явилися перші відгуки про роботу Joye eGo – C – аж надто коротким виявився термін служби одного випарника, горіти вони стали практично через день. Що робити? Адже згорілий випарник не понесеш назад продавцеві і не скажеш заміните по гарантії, оскільки гарантії на расходники немає. Залишалося тільки закуповувати випарники пачками.

Але влітку 2012 року, випарники з’явилися вже якісніші, горіти стали рідше але і коштувати стали дорожче на 12 рублів.

Підсумок. Джой ЕГо-С модель на 2012 рік виявилася дуже вдалою, про що говорять продажі цієї моделі і рідкісні звернення по гарантії.

У 2012 році не відставали від Джой і інші виробники електронних сигарет, на ринок було випущено близько 120 різних моделей електронних сигарет, 80% яких були клонами вже існуючих, з різницею в кольорі, місткості АКБ і інших незначних маленьких плюсах і мінусах. Вже зараз під кінець 2012 року тільки у Джойтек, Тианрей, Руян з’явилося вже по дещо принципово нових моделей електросигарет.