1.1. Підготовка до роботи

Зберіть електронну сигарету, встановивши(накрутивши) атомайзер на акумулятор.

Акумулятор зніміть з блокування триразовим натисненням на кнопку, також можна поставити на блокування.

Вставте картрідж в атомайзер натиснувши на картрідж до клацання і прокрутивши його за годинниковою стрілкою.

Візьміть в руку зібрану електронну сигарету, розташувавши її в горизонтальному положенні.

Зробіть неквапливе, але і не занадто довге(3-4 сек. ) затягування при цьому включите її натиснувши кнопку на акумуляторі і утримуйте упродовж затягування, після затягування відпустите.

Переконайтеся, що спалахнув світлодіодний індикатор на акумуляторі.

Також переконаєтеся у функціонуванні парогенератора, тобто в наявності холодної пари. Ритм вдихання пари має бути таким же, як при спокійному викурюванні звичайної сигарети. Пауза між сусідніми затягуваннями має бути не менше 5-7 секунд, а тривалість кожного затягування не повинна перевищувати 4 секунди.

Після 14-16 затягувань(прирівнюється до однієї сигарети) слід припинити паління і відновити його не раніше, ніж через 30 хвилин(у уникнення передозування нікотину).

У пристрої також передбачена сигналізація, яка спрацьовує, коли акумуляторна батарея розрядиться. В цьому випадку відбуватимуться мигання світлодіодного індикатора з частотою більше 3-х спалахів в секунду в течію близько 10 секунд.

Так само при розрядці акумулятора індикація заряду знизиться до 1 світлодіода і тьмянітиме.

1.3. Заходи безпеки по застосуванню електронних сигарет.

1. Не користуйтеся несправною електронною сигаретою, у тому числі і несправним акумулятором, що входить до її складу, або атомайзером.

2. Намагайтеся не упускати сигарету. Після її падіння, передусім, слід переконатися в її працездатності.

3. Не тримайте електронну сигарету вертикально щоб уникнути деякого витікання курильної суміші і попадання в рот і на інші частини тіла користувача. Якщо це сталося, негайно промийте місця, що торкнулися, великою кількістю води.

4. Не допускайте підвищеного нагріву пристрою, експлуатації і зберігання в умовах підвищеної вологості і температурі довкілля нижче мінус 5 градусів.

5. Використайте акумулятори і атомайзери для роботи у складі електронних сигарет, строго відповідно до типу(маркою) сигарет, для яких вони призначені(з міркувань сумісності).

6. Тримайте вироби в місці, недоступному для дітей.