Повний огляд електронної сигарети JoyTech eGo – C

Компанія Joy Tech – лідер у виробництві продукції електронного паління, не коштує на місці, періодично радуючи нас новинками в області електронних сигарет.

У році, що настав, розробкою компанії, на  яку керівництво Joy Tech покладає великі надії, стала електронна сигарета JoyTech eGo – C.

Загальний огляд

Новинка JoyTech eGo – C успадкувала від своєї попередниці JoyTech eGo – T усі основні елементи: основний склад набору, зовнішній вигляд упаковки, дизайн самої моделі, правда пізніший – четвертого кварталу 2011 року.

Але неозброєним оком видно і відмінності: комплект випарювальних елементів в наборі і зовнішній вигляд атомайзеров. Випарювальні елементи, як і належить, вже змочені на заводі – виготівнику. Цього разу Joy Tech відмовилися від картріджів JoyTech eGo XL – A, що використовуються як заглушки атомайзеров, синтепон у яких витягнутий. У новій моделі їх замінюють акуратні заглушки з силікону. Ще однією відмінністю від JoyTech eGo – Т  є відсутність мундштучків з силікону, що йдуть з картриджами-танками. Доречно зауважити, танки залишилися колишніми від eGo – T, це дозволило уникнути несумісність поколінь. Зараз в деталях і порівняно з попереднім поколінням.

Акумулятор eGo – З

Місткість акумулятора Joye eGo – C у новинки така ж, як у попередниці JoyTech eGo – Т, проте довжина збільшена на 3 мм.

Виробник пояснює це тим, що тип елементу живлення тепер має набагато більший ресурс циклів заряду-розряду.

Кнопка індикатора заряду при максимальному його рівні горить білим, при заряді на половину – блакитним і стає синьою, коли заряду залишається 10% і менш.

Якщо подивитися на батарею збоку, можна побачити характерний логотип компанії – виробника. На хромованому поясочку видно особливі мітки, які попереджають, що використану батарею не можна викидати разом з побутовими відходами.

Спочатку Joy Tech відмовилися від стабілізації акумуляторів. Але згодом батареї сталі стабілізовані. Варто сказати і про таку особливість, яку має електронна сигарета  JoyTech eGo, – C 1000 mAh, як алгоритм захисту при короткому замиканні. У JoyTech eGo – Т, що випускаються, якщо траплялося замикання,  кнопка три рази подавала світловий сигнал. А якщо натиснути ще раз – батарея знову включалася. У нових JoyTech eGo – C елемент живлення відсікається повністю, при цьому пристрій знеструмлюється саме!

Аналогічно з властивістю, яку має електронна сигарета JoyTech eGo – Т, в новинці блокування батареї відбувається шляхом п’ятикратного натиснення на кнопку. Після останнього натиснення батарея подасть триразовий сигнал синім вогником, після чого відключиться. Щоб знову активувати її, слід виконати те ж саме. Напруга в eGo – C 1000 mAh складає 4.1-4.2 вольта. Електронна сигарета JoyTech eGo – З 650 mAh має меншу напругу.