Ні що не вічно під місяцем, а особливо електронні пристрої. Бувають випадки, коли електронна сигарета дає збій і перестає працювати. Тому може бути багато причин. Якщо вас осягнула така неприємність, то насамперед перевірте, чи не розрядився акумулятор. Ця причина, як ні смішно, є зазвичай найчастішою для паніки. Пам’ятайте, що перед першим використанням електронну сигарету необхідно поставити на зарядку мінімум на 6 годин. А вже тільки потім починати її використати.

Якщо ваша сигарета не працює не дивлячись на те, що акумулятор повністю заряджений, тоді наступне, що варто перевірити це картрідж. Можливо в нім просто закінчилася рідина. Просто замініть картрідж на новий або заправте його, якщо це можливою, хоча до цього декілька днів працювало дуже добре. Після заміни або заправки картріджа не варто відразу починати палити. Необхідно почекати 20-40 хвилин і дати атомайзеру просочитися рідиною.

Якщо ж сигарети не працює спочатку, після першої повної зарядки, то велика вірогідність, що вам попався заводський брак. Це трапляється досить рідко, але, на жаль, буває. Проте, не поспішайте засмучуватися. Якщо ви придбали електронну сигарету в нашому інтернет-магазині, то ми замінимо бракований пристрій на нове в найкоротші терміни і без всяких проблем!

Вдалих вам покупок і приємного використання!