Тепер можна відповісти на вище поставлене питання. Так, з переходом на електроніку ви кинете палити тютюнові сигарети. Поки це найефективніший спосіб кинути палити. АЛЕ! Станеться просто заміна однієї звички на іншу, менш шкідливу для вашого здоров’я і оточення, що вже добре.

А ось чи кинете ви палити електронні сигарети – це вже інше питання. Деякі товариші, дійшовши до безникотиновой рідини, через якийсь час легко відмовилися від них. Але є і ті, які парять вже досить довгий час. Для багатьох це стало своєрідним хобі зі збиранням справжньої колекції з електронних девайсов.

І вже повірте, виробники електронних сигарет менше всього бажають, щоб від їх продукції відмовилися. І вони всіляко підтримуватимуть пристрасть до вейпингу: випускати нові моделі, аксесуари, міняти дизайн, покращувати технічні характеристики – тепер ще крутіше, ще тонше, пара насищеннее і так далі. Це бізнес.

Все у ваших руках!

Так що якщо ви дійсно хочете відмовитися від шкідливої звички, то просто перестаньте палити. Це залежить тільки від вашої сили волі.

Ну а тим, кому дуже важко перебороть себе, радимо все-таки перейти на менш шкідливий спосіб паління, тобто на електронні сигарети. Якщо вірити статистиці, то з 2007 г кількість користувачів по всьому світу з декількох тисяч збільшилася до декількох мільйонів.