Чому течуть танки?

Знамениті eGo – T стали справжнім еволюційним стрибком в розвитку е-курения. Достоїнства танкової системи безперечні. Вона зручна і практична, здатна дати курцеві усе те, що він хоче отримати від ширяння : смак, пара, удар по горлу. Проте, як відомо, і на сонці бувають плями. Головний недолік eGo – T – протікання, які час від часу трапляються в сигаретах цього типу. Давайте розбиратися, з якими видами протікань ми можемо зіткнутися і як з ними боротися.

Протікання в місці з’єднання атомайзера і акумулятора.

Причина: неправильна манера паління

Електронна сигарета сконструйована таким чином, що між атомайзером і танком картріджа, заповненого рідиною, створюється область зниженого тиску. Рідина починає текти всередину атомайзера тільки тоді, коли ви робите затягування. Чим сильніше затягування, тим більше рідини проникає всередину атомайзера. Занадто різкі і часті затягування сприяє переливанню рідини і затоці спіралі, яка буквально захлинається в ній. Надлишки просто не устигає випаровуватися, рідина шукає вихід і знаходять його області коннектора, витікаючи назовні.

Як з цим боротися. У споживача е-сиги своя особлива манера паління. Не варто тягнути електронний девайс, як звичайну сигарету. Потрібно навчитися робити повільні глибокі і рівномірні затягування. Деяким новачкам, особливо тим, у кого великий стаж паління тютюну, смол і канцерогенів, досить складно пристосуватися до електронної тяги, але все приходить з досвідом.

Причина: Старіння атома. Закоксовивание спіралі

Тут важливо пам’ятати, що атомайзер, навіть самий хороший і якісний, – це все-таки витратний матеріал. Термін його служби недовгий. Рідкісний атомайзер працює більше року. У будь-якому випадку, з часом його основні характеристики погіршуються. Якщо смак стає менше, якщо пара вже не радує своєю густиною, якщо потрібно більше зусиль для повноцінного затягування, якщо корпус атомайзера нагрівається сильніше за звичайний, а протікання стають звичною справою, значить, цей атомайзер вже готовий поступитися дорогою своєму молодшому побратимові. Старий гніт не може вбирати і утримувати рідину. Усередині атомайзера спіраль покривається шаром нагари, вона працює нестабільно, не устигаючи випаровувати рідину, що поступає, яка минувши її, весело і невимушено витікає назовні, засмучувавши власника е-сигарети.

Як з цим боротися.

Можна замінити старий гніт усередині атомайзера. Для цього з атомайзера витягається дзьоб, з якого висмикується «рідний» гніт, замість нього вставляється кремнеземний шнур. Ще одна рада – промити атомайзер. Е-курці досі не прийшли до єдиної думки, який засіб найефективніше при промиванні атомайзера, тому в хід йде все: спирт і лимонна кислота, сода і кока-кола, ультразвук і кип’ячення, а іноді всі разом і в різній послідовності. Нарешті, можна пропалити атомайзер, примусово розжарюючи його спіраль. Для цього атомайзер слід промити під струменем води, потім, утримуючи кнопку по 4-5 секунд, розжарювати спіраль до червоності, поки вона не очиститися від нагари. Усе це робиться на свій страх і ризик, оскільки подібні дії можуть привести до ушкоджень атомайзера, не сумісним з його подальшою життєдіяльністю.

Сама краща рада – замінити старий атомайзер на новий. Змиріться з тим, що вони не вічні. Можна продовжити термін служби атомайзера чищенням промиванням, пропаленням, але це лише тимчасове відстрочення неминучого. У будь-якому випадку, такий атомайзер навряд чи коли-небудь паритиме, як новий. Ви вже не зможете отримувати те задоволення, які ви отримували на свіжому девайсе.

Причина: знос кришки танка

Отвір в кришці танка поступово зношується і розширюється, що призводить до несанкціонованого протікання рідини в атомайзер.

Як з цим боротися. Замінити танковий картрідж на новий. Замінити пластикову кришку на силіконову.

Рідина потрапляє в рот

Причини: скупчення конденсату і неправильний режим паління

У вузькому проміжку між танком і стінками атомайзера скупчується конденсат, через повітропроводи він може потрапляти в рот курця.

Як з цим боротися. Протирати танк серветкою, прибираючи конденсат. Намагатися тримати сигарету акумулятором вниз, особливо під час процесу паління. На жаль, eGo – T мало підходить для ширяння лежачи.Знову ж таки затягування не мають бути занадто інтенсивними, адже надлишки рідини, атомайзер, що залили, можуть при сильному затягуванні проникнути в повітропроводи картріджа, а потім потрапити в рот.

Бажаємо вам приємного ширяння. Поменше протікань і більше задоволення!