Про що не скаже жоден продавець електронних сигарет Вам особисто?

Думки британських лікарів – в же…,

пишу з чим зіткнеться наш вітчизняний споживач.

Електронна сигарета це сильний – саме сильний спосіб відмовитися від звичайних сигарет і кинути палити взагалі. Але вона не менш сильний спосіб продовжити палити, а вірніше буде сказати – парити і парити ще більше, з наслідками для здоров’я парильника. Про це розповім детальніше сьогодні.

Не дарма усі продавці електронних сигарет прокачували свою рекламу такими слоганами як – електронні сигарети це легкий спосіб кинути палити, безпечний спосіб, простий вставте сюди будь-який епітет і продовжити можна до безкінечності.

Навіть зараз коли вступила заборона на рекламу електронних сигарет, тому що їх прирівняли до тютюнової продукції, у багатьох споживачів сформувалася думка що електронні сигарети це легкий спосіб кинути палити.

Це не так! Немає легкого способу кинути палити. Є сотні легких способів – причин почати палити, або парити.

Самий кращий спосіб кинути палити це просто кинути раз і назавжди, жорстко і без жалю. Так зможете? Ні? Читаємо далі і думаємо потрібна Вам ще електроння сигарета або прекрасно проживете без неї, я упевнений що можна і без всяких замінників і терапій кинути палити. Так, упевнений на 100%!

Але що робити якщо так виходить не у усіх?

Так, так саме і виходить – не у усіх, не усі можуть просто узяти і кинути палити. Тому і придумана безліч способів боротьби з палінням. Електронні сигарети один з них. Але з електронною сигаретою ви починаєте парити ще більше і парити частіше.

Чому? Та тому, що немає обмежень на місце і час ширяння, парі де хочу і коли хочу! Не закінчується перекур тому що не викурена сигарета, тобто немає такого, що викурив сигарету і все, парі доки батареї вистачає – вона ж електронна. Парити електронну сигарету куди приємніше чим палити звичайну по смаковим відчуттям і ефекту, набагато приємніше, варто раз спробувати і вже затягує, немає гіркого смаку горілого тютюну, їдкого диму від паперу сигарети, що горить. Т. е. просто замінюємо одну сигарету на іншу приємнішу, це як перейти з шоколадних цукерок на льодяники, просто і приємно.

Кому точно не варто користуватися електронними сигаретами?

В першу чергу – алергікам. Речовини містяться в парі електронних сигарет ще повністю не вивчені і невідомі з медичного боку, але відома алергічна реакція на нікотин, пропіленгліколь, ароматизатори і барвники які містяться в рідині для електронної сигарети. Перша реакція може бути не відразу, через день, тиждень.

На що варто звернути увагу?

У такому разі треба провести обстеження самого себе. На шкіру – чи з’явилося почервоніння, свербіж, висипання, це перші ознаки відторгнення організмом електронної сигарети. Продовжувати не варто, так само не варто користуватися антиалергенними препаратами оскільки невідома буде реакція і можливо ситуація сильно погіршає, але не факт.

Зробіть профілактику горла – випийте води, а краще сироп від роздратування в горлі якщо…

З’явилося роздратування слизовою оболонкою горла. Так часто буває при неправильно підібраній рідині і її частим ширянням, так званий ефект – Трот Хіт або Удар по горлу, можна помітити відразу, з’являється сухість в горлі, роздратування слизової задньої стінки горла і з’являється кашель. Викликано фортецею самої рідини тобто змістом нікотину і типом основи самої рідини – Ice Blade.

Ice Blade – призначена для любителів перцю Чилі напевно тому, як саме Ice Blade і є сильний тип основи для рідини і саме від нього залежить цей ефект. Про рідини зараз розповідати детально не буду. Перейдемо до наслідків роздратування слизовою оболонкою і як їх усунути. У ідеалі краще за оториноларинголога ніхто не скаже з цього питання, але те, що пишуть на медичних форумах про хвороби горла у співаків, я тільки повторю – як тільки з’явилося легке роздратування горла повністю відмовіться від тієї рідини яку використовуєте, зробіть профілактику горла – випийте води, а краще сироп від роздратування в горлі, і тільки наступного дня(так краще всього) спробуйте іншу рідину яка йде на традиційній основі без ефекту трот хіта.

Зарядив. Заправив. Париш. Не зарядив. Не заправив. Не париш. Тут просто.

Третя причина по якій не варто користуватися електронною сигаретою це звичайна лінь. Та та я не опечатався. Електронна сигарета вимагає до себе особливої уваги, я б навіть сказав ритуалу. Куди простіше витягнути з пачки сигарет одну сигарету прикурити і викурити не морочившись.

Адже з електронною сигаретою так не вийде. Завжди у вейпера акумулятор має бути заряджений, рідина залита у бак, а випарник почищений або хоч би мати під рукою запасною. Усі ці прості маніпуляції виходять на день по декілька разів. Зарядив. Заправив. Париш. Зарядив. Заправив. Париш. А ще якщо рідина виллється випадково так це зовсім біда і катастрофа куди простіше із звичайними сигаретами.

Саме з цими трьома причинами стикаються користувачі електронних сигарет, причини після якого електронними сигаретами краще не користуватися.

Наслідки переходу на електронні сигарети.

1) Кашель – який зранку супроводжує курця відразу не пройде. У деяких може продовжиться ще деякий час, звичайно це біля 2-х тижнів. Відкашлювання і уранішній кашель перший час при користуванні електронної сигарети це наслідки старої шкідливої звички.

2) Сухість в горлі. Сухість пов’язана з гліцерином який покриває задню частину горла припиняючи змочування слизовою оболонкою. З – за цього з’являється легеня першение і сухість у роті. Тут ковток води відразу все відновить.

3) Нудить, сонливість, запаморочення, або головний біль. Тут може бути як передозування нікотином електронних сигарет, так і наслідком відмови від звичайних сигарет, у кожного це буде індивідуально. Зазвичай проходять через декілька годин.

4) Печія, пронос, висипання прищів по тілу – викликані перебудовою організму під нову звичку, адже він більше не отримуватиме звичні йому тютюновий нікотин, смоли, канцерогени і інші шкідливі речі і організм починає виводити токсини.

Підвівши підсумок усього сказаного виділяються причини по яких не вийде користуватися електронними сигаретами. Усі вони носять індивідуальний характер і проявляються вже тільки в період користування електронними сигаретами.

Що це означає? І що робити?

Якщо все-таки дуже хочеться купити електронну сигарету купіть, але заздалегідь проведіть тест драйв електроной сигарети по повній щоб можна було відразу визначити буде алергічна реакція або ні, відразу підібрати рідину яку комфортно паритиме, щоб не бігти потім в аптеку за сиропом для горла, не налягайте відразу на мармелад – не намагайтеся напарюватиме в перші ж дні, передозування нікотином це не жарти.