Коли китаєць Хон Лице задумало створити свою першу електронну сигарету, щоб допомогти собі і іншим людям кинути палити, він і подумати не міг, що її поява породить в суспільстві нову групу «курців», і навіть більше – нову субкультуру.

Деякі вчорашні споживачі звичайних сигарет, що бажають кинути палити за допомогою електронної сигарети, сьогодні стали справжніми фанатами вейпинга.

Частково цьому посприяла і сама індустрія виробництва е-сигарет, що випускає різні аксесуари для створення і налаштування особистих вапорайзеров. Таким чином, «просто вейпинг» для багатьох перетворився на улюблене хобі.

Справжні вейпери вже не задовольняються банальними  «NJoy», які можна знайти у будь-якому супермаркеті, вони збирають свої індивідуальні вапорайзери. Деякі вейпери витрачають тисячі доларів за можливість зробити черговий апгрейд свого коханого девайса, і іноді створюють ексклюзивні речі.

Дизайн персональних вапорайзеров

Серед персональних вапорайзеров можна побачити як найпростіші – з гладкої нержавіючої сталі без всяких наворотів, так і складніші – наприклад, з ігрового джойстика.

Час від часу любителі і фанати електронних сигарет збирають з’їзди, де хвастають своїми з любов’ю створеними дітищами, збирають захоплені погляди і просто приємно проводять час в колі однодумців.

Але тут мимоволі напрошується питання, що все-таки більше приносить задоволення представникам цієї нової субкультури – сам процес ширяння або володіння самим навороченим девайсом? А ви як думаєте?