Вибираємо правильно

З тим, як влаштована електронна сигарета – все ясно. Тепер розглянемо, як правильно вибрати пристрій, яка  сигарета підходить саме Вам, даруючи максимальний комфорт.

Тут все залежить від споживача. Хтось небайдужий до зовнішнього вигляду, йому важлива максимальна подібність із звичайної сигарети або елегантні форми, компактність і так далі. Для інших найважливіший критерій – це тривалий час роботи без заряджання. А треті наполягають на щедрому пароутворенні і як можна рідкісної заміни картріджів.

Виходячи з усього вищесказаного, для оцінки моделей ми застосуємо усі чотири критерії:

1.    Розміри пристрою;

2.    Тривалість роботи автономно від одного акумулятора;

3.    Якість і велика кількість пари;

4.    Кількість рідини, необхідної для однієї заправки картріджа.

Усі ці критерії тісно залежать один від одного. Тобто, якщо розмір сигарети мініатюрний, то можна не розраховувати на досить великий об’єм рідини в картріджі. Та і час автономної роботи такої сигарети залишає бажати кращого. Чим більше пара генерується пристроєм, тим вище швидкість витрати рідини і менше час автономної роботи акумуляторної батареї.

Судячи з усього вищепереліченому, щоб визначитися з вибором, розглядатимемо три категорії споживачів. До першої групи увійшли ті, для кого головне – зовнішність і мініатюрні розміри. До другої групи приєдналися юзери, для кого компактність – вже не головне, проте бажано, щоб е-сигарета зовні нагадувала звичайну. І, нарешті, остання група зовсім ігнорує розміри і зовнішній вигляд. Для них найголовніше максимальні TTX за іншими параметрами(кількість пари, об’єм рідини, кількість часу роботи від одного акумулятора).