Ця стаття, передусім, буде цікава новачкам в електронному ширянні.  Але і досвідчені вейпери також можуть приєднатися до обговорення і поділитися з новобранцями своїм багатим досвідом. Тема якраз актуальна для літа.

Брати або не брати?

Отже, попереду вас чекає довгождану відпустку, а ви якраз вирішили зав’язати з тютюном і перейти на безпечніший спосіб паління – електронні сигарети. І, природно, у вас може виникнути питання: «А не чи доставить мені зайвого клопоту це диво електроніки в умовах чужої країни, тим більше, якщо досвіду поводження з такими девайсами ніякого»?.

Адже перехід на електронне ширяння має на увазі повну відмову від тютюнових виробів. Ну, скажімо, такий варіант був би прийнятніший, якщо ви дійсно налагоджені порвати з цією звичкою.

Але якщо щось піде не так, то можна легко зірватися і знову «погрішити». Благо тютюнові сигарети у будь-якій країні, де-небудь в Туреччині або в Єгипті, продаються на кожному кроці, хоча і коштують дорожче. А ось чи вдасться знайти там рідини для заправки електронних сигарет або які-небудь потрібні аксесуари – ось це питання! А якщо і знайдете, то невідомо, якої якості. Що ж робити?

Однозначно брати!

Я маю на увазі – з собою у відпустку. А щоб не зірватися в найближчий магазин за звичним запахом тютюну, необхідно заздалегідь потурбуватися про елементарні речі. Візьміть собі на озброєння 3 рекомендації:

1. Придбаваючи електронну сигарету, попросите, щоб вам зібрали повний набір. Тобто, на додаток до електронного девайсу – усі необхідні аксесуари і матеріали, причому із запасом. Підрахуйте, який максимальний об’єм рідини вам знадобиться по наступній формулі: 1 мл рідини приблизно еквівалентний 10-12 тютюновим сигаретам середньої фортеці.

Припустимо, ваша щоденна витрата сигарет складала в середньому 1 пачку, а від’їжджаєте ви на 15 днів. Але окрім цих повних 15 днів ви ще витрачаєте деякий час на перельоти/переїзди. До того ж, деяким на відпочинку хочеться більше палити. Значить, бажано запастися відразу 2-мя флаконами рідини по 20 мл кожен.

2. До свого основного набору непогано було б узяти запасний випарник(не обов’язково, але так, про всяк випадок). А заразом придбати другий акумулятор для свого нового пристрою. Тоді вам не доведеться переживати, що в найнесподіваніший момент ваша сигарета може розрядитися, до того ж збільшиться термін служби кожного з акумуляторів. Таким чином, маючи при собі 2 батареї, ви зможете декілька днів взагалі не думати про заряджання, на той випадок якщо не буде доступу до електромережі.

3. Раджу також прикупити зручний чохол, у вигляді невеликої сумочки, в якому ви зберігатимете як саму сигарету, так і усі аксесуари. Вона врятує вас від ризику що-небудь пошкодити або розгубити у валізі.

А ви боялися.

Як бачите, відпочивати з електронними сигаретами цілком можливо. Головне – заздалегідь потурбуватися про усі необхідні складові екопаління. Тоді ви не дійдете до такої ситуації, коли не зможете використати е-сигарети і будете вимушені купити тютюнові сигарети.

Не полінуйтеся, виділіть перед від’їздом трохи часу, щоб скласти список того, що вам потрібне. Якщо самі утруднюєтеся – попросите продавця проконсультувати вас з цього питання. І тоді ви зможете у будь-якій точці світу насолоджуватися безпечним екопалінням, навіть якщо ви новачок!

Допоможіть новобранцям!

Прохання до досвідчених «парильників» – якщо у вас є, що порадити новачкам в плані приємного відпочинку з е-сигаретами, щось з категорії «Парити і не паритися», не соромтеся – ділитеся!