Joyetech eGo — C — електронна сигарета нового покоління. Одна з найважливіших її позитивних відмінностей від попередників ув’язнена, звичайно, в змінному випарнику.

Випарник – серце атомайзера, внутрішня його частина. Саме у нім рідина, що нагрівається, перетвориться в пару. Більше немає необхідності у міру використання замінювати увесь атомайзер цілком. Корпус і базова частина продовжать справно служити після заміни випарника, що вийшов з ладу. Це дозволить значно заощадити на витратних матеріалах.

У комплект входить 5 змінних випарників.

Звертаємо вашу увагу на те, що випарники для eGo – C підрозділяються на тип А і тип Б. Вони практично не відрізняються зовні, проте внутрішні їх характеристики різні. Будь ласка, використайте у своїй моделі тільки той тип випарника, який їй підходить, інакше у вас можуть виникнути різні проблеми в процесі використання електронної сигарети. Для того, щоб зрозуміти який саме у вас тип випарника придивитеся уважніше до корпусу атомайзера. На корпусі типу б ви побачите штампик у вигляді букви «В».

.

Існує також альтернатива подібного пристрою. Це клиромайзер СЕ6+ зі змінними випарниками.  Пристрій також є повністю розбірним, випарники легко замінюються. Як і усе клиромайзери, СЕ6+  повністю захищений від протікань.

Підходить для електронних сигарет eGo, eGo – T, eGo – C, eGo – Cl.