Як користуватися електронною сигаретою

Купивши електронну сигарету, або отримавши її в подарунок, у вас може з’явитися питання, а як користуватися електронною сигаретою. Тут не має значення, маленька і тонка або супер потужна і сигаровидная електронна сигарета у вас в руках, принцип роботи абсолютно однаковий.

Акумулятор електронної сигарети

У більшості випадків електронна сигарета готова до використання спочатку, тобто акумуляторна батарея йде з невеликим зарядом, якого вистачає для першого ознайомлення з цим дивом техніки. Для продовження терміну служби акумулятора електронної сигарети, бажано перед зарядкою його повністю розрідити, цю процедуру виконати 1-2 рази. Цього цілком достатньо для відмінної роботи акумулятора.

Картрідж електронної сигарети

Після зарядки акумулятора прикручуєте до нього атомайзер і встановлюєте картрідж(в деяких випадках атомайзер і картрідж є однією складовою – і називаються картомайзером) електронна сигарета готова у використанню. Картріджи можуть розрізнятися як по фортеці(змісту нікотину), так і за смаком(їх більше 100 видів).

Атомайзер електронної сигарети

Атомайзер або як його ще називають парогенератор – являється єднальному ланкою між акумулятором і картріджом  він завжди готовий до використання, необхідно просто його встановити на акумулятор.

Електронна сигарета не «тягнеться»

Це одне з питань, що самих, що ставляться, – «чому електронна сигарета не тягнеться»? Тут можуть бути декілька  причин:

Закінчується картрідж – треба його заправити або поставити новий картрідж

Сідає акумулятор – зарядити акумулятор

Перегорів атомайзер – таке трапляється при використанні порожнього картріджа(все одно, що включити електричний чайник без води), або від  занадто інтенсивного паління електронної сигарети(читайте тут, як правильно палити електронну сигарету),  і є ще одна причина перегорання атомайзера це брак, він складає 1-1,5, % але все таки це іноді відбувається. Замовчувати це вважаю не етичним попереджений, означає озброєний.

Корисні поради

Як користуватися електронною сигаретою ви вже знаєте, а тепер декілька корисних порад наостанок:

Не перевертайте електронну сигарету вверх ногами, тобто картріджом вниз, бо рідина для заправки може витекти і при затягуванні потрапити в рот.

Якщо електронна сигарета почала сильно грітися, або ви занадто часто затягуєтеся, і атомайзер просто не устигає остигнути, або картрідж порожній і це теж викликає нагрів атомайзера.

Бажаю вам приємного використання електронної сигарети.