Як правильно палити електронну сигарету?

Далеко не багато хто ставить питання, як правильно палити електронну сигарету, хоча у цього здавалося б, дріб’язкового зайняття є свої правила і рекомендації.

Готову до експлуатації електронну сигарету слід палити так – затягуватися неспішно, робити не великі перерви між затягуваннями, для того що б атомайзер устигав остигнути. Так само для атомайзера не бажані дуже глибокі затягування, бо вони ведуть до його перегрівання, а у випадку якщо картрідж порожній, атомайзер може і згоріти.

Отже, резюмуючи все вище викладене, для того, що б насолоджуватися палінням електронних сигарет, дуже довго – необхідно дотримуватися декількох простих правил, робити не занадто глибокі і повільні затягування з невеликими перервами 2-3 секунди. І звичайно стежити, за станом картріджа, щоб він не був порожній, інакше як я не раз говорив, станеться ефект, включеного електричного чайника без води, він просто згорить.

Хочу звернути Вашу увагу, що ця стаття це не зведення непорушних законів, як правильно палити електронну сигарету, а лише рекомендації, до яких я прийшов досвідченим шляхом. Вчіться на чужих помилках.

Удачі!