Якщо ви коли-небудь бачили електронну сигарету, то знаєте, що вона, в принципі, схожа на звичайну. Виходячи з цього факту, багато хто думає, що і використання електронної сигарети від звичайної практично не відрізняється. Проте, це не зовсім так.

При використанні електронної сигарети, як і будь-якого іншого складного електронного пристрою, слід дотримуватися декількох простих правил:

1. Робіть несильні, але тривалі затягування. Пам’ятайте, що під час затягування сигарета не повинна видавати ніяких сторонніх звуків. Затягуйтеся плавно і повільно, по 3-4 секунди. Це дозволить вам отримати багато пари, оскільки її кількість залежить від тривалості, а не від сили затягування.

2. Робіть паузи, мінімум 5 секунд, між затягуваннями. Це важливо не лише для вашого здоров’я, але і для роботи самої сигарети. При затягуванні атомайзер сильно нагрівається, і якщо ви палитимете, не даючи йому остигнути, то він може швидко перегоріти.

3. Робіть перерви між перекурами. Якщо палити занадто часто і робити багато затягувань підряд, то вміст картріджа закінчиться дуже швидко. Після перекуру картрідж повинен обов’язково остигнути. Це допоможе йому відновитися і поліпшить смакові властивості ароматизатора.

4. Давайте атомайзеру просочитися рідиною після зміни картріджа. Якщо атомайзер довго пролежить з порожнім картріджом або зовсім без нього, бажано, декілька хвилин дати йому просочитися рідиною після установки свіжого картріджа. Інакше кількість пари буде дуже невеликою.

5. При заміні картріджа на картрідж з іншим смаком слід враховувати, що в атомайзере залишилося трохи рідини. Змішування рідини з атомайзера і з нового картріджа може істотно змінити смак. Для того, щоб цього уникнути можна зробити декілька затягувань з порожнім картріджом перш ніж використати новий. А в ідеалі мати окремі атомайзери для різних смаків.

6. Не варто тримати електронну сигарету вертикально, оскільки рідина з картріджа може потрапити в рот. Краще всього тримати сигарету в горизонтальному положенні, або під нахилом 30% вниз. Якщо рідина все ж потрапила вам в рот, не варто лякатися – вона абсолютно нешкідлива.

Усі ці правила украй важливі. У перші дні використання електронної сигарети варто приділити їм пильна увага. Проте, вони добре запам’ятовуються і входять в звичку досить легко і швидко.