Отже, зробивши для себе висновок, що краще перейти на електронні сигарети, перед вами відразу виникає безліч питань. Яка модель підійде саме мені? На які критерії при виборі звернути увагу? Як і де вигідно і зручно купувати е-сигарети? І багато що інше.

Перше, що треба прояснити – усі оригінальні електронні сигарети робляться в Китаї. Якщо фірма з якоїсь іншої країни позиціонує себе як виробник, швидше за все цей товар також був привезений з Китаю і просто отримав нове «ім’я». Всього таких оригінальних моделей близько 15, інші – лише в чомусь видозмінені і перейменовані екземпляри.

Яку сигарету вибрати за кольором і дизайну – особиста справа кожного. Тут існує величезне різноманіття відтінків і малюнків, включаючи інкрустовані стразами, е-сигарети з леопардовим забарвленням, яскраво-рожеві і так далі. Класикою вважається біла сигарета з коричневим фільтром  і помаранчевим «вогником», а також чорна сигарета з синім «вогником». Купуючи останню, вам не припаде, наприклад, в ресторані пояснювати офіціантові, що ви нічого не порушуєте.

Тепер про такий критерій вибору як розмір. Багато новачків е-курения віддають перевагу маленьким сигаретам. Вони відносяться до сигарет класів А і В(об’єм картріджа 0, 4 – 0, 5 ml відповідно, акумулятор від 80 і 160 mah на кожного). Тут кінцево є свої плюси: максимальна подібність із звичайних, компактність, можливість заряджання прямо від пачки і навіть отримати бонусом другу сигарету безкоштовно! Проте, мінуси теж є. «Золоте правило» вибору свідчить: чим менше розміру сигарети – тим вона слабкіша. Причому не по одній частині. В першу чергу – слабкий акумулятор. Заряджати доведеться часто і довго. Те ж торкається атомайзера і картріджа. «Парити» на повну навряд чи вийде! Та і картрідж доводиться заправляти постійно, що не сподобається тим, хто не звик до зайвого клопоту. Серед популярних моделей:  Ultra Slim 55, Ritchy Air, Gamucci Micro, Denshi Tabaco Classic,

E – Cigarettes Standart і багато інших.