Електронні сигарети швидко набирають популярність в якості альтернативи звичайним сигаретам. На відміну від звичайних сигарет, електронні сигарети використовую метод холодної пари, доставляючи нікотин в організм без шкідливих домішок з причини продуктів горіння і смол, що неминуче при традиційному палінні.

Електронна сигарета містить очищений нікотин і ароматизатори, таким чином, курці е-сигарет не лише можуть вибрати смак, але і контролювати зміст нікотину, «фортецю» сигарет. Вдихувана пара не має запаху і не робить вторинного диму, і це робить електронні сигарети бажаною альтернативою у нашому світі, де кількість місць для паління скорочується з кожним роком.

З електронною сигаретою ви можете палити де завгодно і коли завгодно, не викликаючи невдоволення некурящих оточення.

Так само вибрати електронну сигарету?

Як перейти із звичайних сигарет на електронні?

Я пропоную вам три прості кроки.

Крок 1. «Одноразові» сигарети.

Ви ще не знаєте, чи сподобається вам цей новий спосіб паління, але готові спробувати? Ідеальний варіант – «одноразова» електронна сигарета. Вони складаються з акумулятора, катриджа з нікотином і атомайзера. Я пишу «одноразова» в лапках, тому що така е-сигарета замінює від 12 до 20 звичайних сигарет, так що технічно, це швидше пачка сигарет.

Коли картрідж закінчиться, сигарету доведеться викинути.

Найбільший попит мають «одноразові» е-сигарети з класичним тютюновим або ментоловим смаком. Деякі моделі і зовні схожі на звичайні сигарети.

В цілому, це хороший шлях для переходу на новий вид паління, адже невелика вартість «одноразових» сигарет дозволяє легко зважитися на експеримент.

Крок 2. Базові набори.

Коли ви вже розкуштували, як добре палити собі на втіху і не бути ворогом народу, варто перейти на стандартні е-сигарети. Зазвичай така сигарета представляє з себе набір з атомайзера, декількох(зазвичай 5) заправлених картріджів, акумулятора і зарядного пристрою. Стартовий набір замінює приблизно 4-5 пачок звичайних сигарет, після чого вам доведеться докупати змінні картріджи.

Окремо відмітимо е-сигарети, в яких картрідж об’єднаний з атомайзером(картомайзери), — ці моделі виробляють теплу пару і ближче за відчуттями до звичайних сигарет. Змінні картомайзери в середньому дорожче, ніж змінні картріджи, але більше насичені відчуття при палінні, можливо, того коштують.

Багаторазові е-сигарети вже вражають уяву різноманітністю кольорів, форм і розмірів — від міні-сигарет до великих моделей з мундштуком. Багато курців розпочинають з електронних сигарет, максимально схожих на звичайні. Але потім як правило вибирають собі стильніші моделі — строгі чорні або яскравих авангардних кольорів.

Електронна сигарета може стати помітним аксесуаром, що завершує ваш образ. Тут політ фантазії практично нічим не обмежений.

Крок 3. Перезаправка.

Ви вже освоїлися з електронними сигаретами і пристосувалися до нових реалій своєї старої звички — самий час подумати про гаманець. Купуючи рідину для електронних сигарет і використовуючи багаторазові картріджи ви можете істотно понизити вартість володіння електронною сигаретою. До того ж, ви вільні у виборі фортеці і аромату своєї е-сигарети.

На що звернути особі увагу при виборі?

Залишимо осторонь зовнішній вигляд і розмір електронної сигарети — це питання смаку, є декілька параметрів, на які варто звернути увагу :

Бренд. Електронні сигарети — інноваційний товар, і купуючи продукт no name ви ризикуєте залишитися розчаровані його роботою. Пара може генеруватися нерівно або бути недостатньо насиченим. Як би ні хотілося заощадити на цьому, на ринку електронних сигарет якість безпосередньо пов’язана з ціною. До того ж, рекомендується використати з е-сигарети і рідини одного виробника, так що варто звернути увагу на різноманітність пропонованих смаків.