Як заправити картрідж електронної сигарети.

Кожен володар електронної сигарети стикався з ситуацією, коли у нього закінчувався картрідж. В цьому випадку є декілька варіантів розвитку ситуації. Ви можете викинути старий картрідж і поставити новий, можна заправити старий картрідж і продовжувати його використати, можна викинути електронною сигарету і купити нову, це, звичайно ж жарт. Отже, як заправити картрідж електронної сигарети :

1) Викинути старий картрідж і поставити новий – виймаєте з атомайзера старий картрідж, а на його місце встановлюєте новий. Електронна сигарета знову готова до використання.

2) Заправити старий картрідж – виймаєте з атомайзера старий картрідж, вашому погляду з’явиться волокниста консистенція білого кольору – це так званий «наповнювач» картріджів. Саме його і необхідно  заправити рідиною для заправки електронних сигарет. Послідовно крапаєте на нього декілька крапель рідини, з початку одну, коли вона вбереться другу, потім третю і так далі. Залежно від моделі вашої електронної сигарети кількість крапель необхідних для заправки варіюватиметься. Від 3 крапель для маленький електронних сигарет і до 7 для супер потужних електронних сигарет.  Коли картрідж знову заправлений, встановлюєте його на атомайзер, і бажано покладете електронну сигарету в горизонтальне положення, буквально на 3-5 хвилин, для кращого розподілу рідини для заправки по наповнювачеві. Після чого електронна сигарета знову готова до використання.

Картріджи рекомендується заправляти не більше 5 разів, зважаючи на те що наповнювач з часом починає гірше тримати в собі рідину для заправки.

Сподіваюся, після прочитання цієї статті питання як заправити картрідж електронної сигарети вас більше не хвилюватиме.