туры в италию из Алматы, путевки и отдых в италии.

Електронна сигарета складається з трьох частин: акумулятор, атомайзер(парогенератор) і картрідж з рідиною(з нікотином або без). В процесі паління  за допомогою акумулятора наводиться в дію атомайзер, а на кінці сигарети загорає світловий індикатор. За допомогою парогенератора рідина з картріджа починає випаровуватися. Модельований дим – це тільки пара, яка через декілька секунд розсіюється, не залишаючи ніякого запаху.

Електронна сигарета – складний пристрій, що вимагає дбайливого відношення, правильного догляду і своєчасної заміни запчастин. Давайте розглянемо, які бувають запчастині для електронних сигарет:

1.    Акумулятор. Забезпечує сигарету енергією. Зазвичай витримує близько 300 циклів зарядки.

2.    Атомайзер. Нагрівальний елемент, що перетворює рідину в пару, схожу на дим.

3.    Картрідж.  Місткість містить всмоктуючий матеріал для зберігання рідини. Картрідж прикручується на кінець електронної сигарети і часто буває схожий  на фільтр звичайної тютюнової сигарети.

4.    Танкомайзер. Це атомайзер для рідинних картріджів-танків.

5.    Картрідж-танк. Це картрідж без всмоктуючого матюкала. Рідина в нім зберігається як є, в рідкому вигляді. Використовується разом з танкомайзером.

6.    Картомайзер. Картрідж + атомайзер  – два в одному. Для картомайзеров не потрібні картріджи, рідина зберігається усередині нього. Картомайзер завжди містить всмоктуючий матеріал.

7.    Клиромайзер. Танкомайзер + танк. Теж саме що і картомайзер, але без всмоктуючого матеріалу. Заправка зберігається в нім в рідкому вигляді.

8.    Бакомайзер – дуже місткий клиромайзер, схожий на скляний бак. У бакомайзер можна залити значно більше рідини, десь до 8 мл Тобто і заправляти можна набагато рідше.

9.    Голівки атомайзера . Нагрівальні елементи атомайзеров або танкомайзеров, в яких використовується система змінних голівок. Такий атомайзер економічніше в експлуатації, оскільки можна не замінювати його цілком, змінивши тільки голівку.

10.    Пасстру(«pass-through»). USB – акумулятори. Їх можна заряджати безпосередньо від USB і одночасно використати в сигареті.

Компанія JoyeTech, будучи провідним розробником і виробником електронних сигарет у світі, постійно працює над вдосконаленням продукції, що випускається. Joye eGo — C — електронна сигарета нового покоління.

Атомайзер eGo – C розділений на 3 частини: зовнішня(конус), середня(основа) і внутрішня(випарник). Міняти треба тільки внутрішню частину, а не увесь атомайзер цілком, як в інших моделях.

Акумулятор Joye eGo – C має функцію показу потужності.

Коли потужність акумулятора вище 50% від максимальної, світлодіод на нім світиться білим кольором; як тільки вона падає нижче 50% – блакитним; 10% – синім. Акумулятор здатний  витримати на третину більше циклів заряду-розряду(в порівнянні з попередниками), без втрати потужності.