Якщо ваша електронна сигарета «слабо димить»,  — в першу чергу, необхідно перевірити, чи заряджений акумулятор. Якщо з акумулятором все гаразд, а диму все одно мало, — потрібна заправка картомайзера.

Картомайзер(cartomizer) — це нерозбірною «гібрид» атомайзера і картріджа, сполучених в одному корпусі. Багато картомайзери не призначені для повторних заправок рідиною. Так, як же заправляти картомайзери для електронних сигарет?

Існує два основні види картомайзеров, які широко поширені: першого тип – М і другого тип – XL, або ЛОНГ картомайзери, поколінь.

Картомайзери першого покоління містять в собі синтепоновий або ватний наповнювач, а картомайзери другого покоління забезпечені керамічним наповнювачем(звідси і їх назва — «керамічні»). Виходячи з цього, існує певна різниця в процедурі їх заправки.

Увага: ми даємо покрокові інструкції процедури ДОЗАПРАВКИ.  Повну заправку робити не рекомендується, оскільки при палінні можливе попадання рідини в рот.

Заправка картомайзера 1 покоління

Варіант №1

Вибираємо картомайзер для заправки. Перед тим, як приступити до процедури заправки, готуємо невеликий аркуш паперу, на якому робитимемо усі маніпуляції, рідину для заправки картріджів електронних сигарет і канцелярську кнопку з «голівкою». Якщо такої немає – підійде розігнута скріпка або товста швацька голка.  Знімаємо пластикові ковпачки  з обох боків картомайзера.  Після цього підчіплюємо заглушку з мундштучного боку, виймаємо її і кладемо поряд з картомайзером.

Вістрям підчіплюємо пластикове прокладення, що знаходиться під заглушкою, виймаємо воно і також кладемо поруч – і заглушку, і прокладення не можна втратити. Перед нами всмоктуючий наповнювач картомайзера.  Беремо пляшку з рідиною(чи шприц з тонкою голкою) і акуратно уздовж стінки картомайзера крапаємо в наповнювача по кругу  3-4 краплі рідини. Робимо так 3-4 круги. Стежте, щоб рідина не затікала в центральний отвір, оскільки  він наскрізний, і при попаданні в нього рідина просто витече назовні.

У зворотному порядку повертаємо прокладення і заглушку. Ставимо картомайзер мундштучною стороною вгору і даємо йому постояти в такому положенні декілька хвилин. Картомайзер готовий до роботи.

Варіант №2

Знімається нижній і верхній ковпачки з картомайзера.  Беремо ковпачок, в центральній частині якого немає шпильки,  і наливаємо туди рідину приблизно на 2/3 об’єми.   Плавним рухом вставляємо картомайзер мундштучною стороною  в ковпачок з рідиною і злегка придавлюємо.

Після того, як рідина з ковпачка перейшла в картомайзер, виймаємо його з ковпачка. Видаляємо за допомогою паперової серветки надлишки рідини з боку мундштука і, якщо необхідно, з боку різьбового коннектора. Після цього картомайзер можна злегка продути.