Розробки компанії Joyetech завжди стояли на чолі промислового стандарту електронних сигарет. І дорівнювати було на що – продукція компанії незмінно була на крок попереду. Чого тільки варті моделі Joye eMode і Joye eGo – C.

Сигарету Joye eGo – C компанія випустила в грудні 2011 р. Тоді вона вчинила революцію на ринку електронних сигарет і впродовж цілих трьох років мала високий попит, як у новачків, так і у бувалих вейперов. А eMode досить було узяти в руки, і відразу ставало зрозуміло, що це сигарета високого технологічного рівня.

Але час не коштує на місці, як і бажання компанії  Joyetech і далі бути на крок попереду. Тому вона узяла самі кращі «гени» у eMode, eGo – CC і eGo – C Twist, схрестила їх, і отримала нового лідера – електронну сигарету Joyetech eCom. Оцінити нове дітище компанії ви можете, безпосередньо купивши його, або ж прочитавши наш огляд. Постараємося бути об’єктивними.

Зовнішній вигляд eCom Joyetech

Розмір

Розмір сигарети Joyetech eCom здається менше, ніж у eGo – CC Smart, хоча по довжині і діаметру вони абсолютно ідентичні. Таку ілюзію створює, швидше за все, конструкція регулятора потужності/напруги на торці акумулятора – він має конусоподібну форму, тому здається, що сигарета трохи коротша, ніж є насправді.

Габарити eCom в складанні з акумулятором 650 mAh і з штатним мундштуком складає 170 мм. А з акумулятором 1000 mAh трохи довше – 117,5+76=192 мм. Діаметр так само не відрізняється від моделі eGo і дорівнює 14 мм.